12.07.2020
 
 
Kategoriler
   Güncel Haber
   İstanbul Haber
   Dünya Haber
   Trabzon-K.Maraş
   Eğitim-Kültür-Sanat
   Siyaset-Politika
   Çevre-Doğa-Turizm
   Sosyal Yaşam
   Söyleşi - Araştırma
   Sağlık-Gıda-Tarım
   Sinema-Tiyatro-Dizi-Film
   Konuk Yazarlar
   Ekonomik Bakış
   Hukuksal Bakış
   Magazin-Aktüel
   Reklam-İlan-Satış
   Bilim-Teknoloji-Zirve
   Sosyal Bakış
   Toplumsal Bakış
   Tarihsel Bakış
   Müzik Magazin
   Medyatik.Bakış
   Cevap Hakkı
   Black Sea
   Spor-Golf-Tenis-Boks
   Arşiv

Yazarlar
Bizden.Size

Ökkeş BÖLÜKBAŞI
MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Tüm yazıları..
DOĞAMIZ

Mikdat KADIOĞLU
BULUTLAR
Tüm yazıları..
Hatıralarım

Nuran NUHOĞLU
HEPİMİZ KERKENEZİZ
Tüm yazıları..
Eko-Bakış

Abdurrahman YILDIRIM
Trabzon Turistik Merkez Olur mu.?
Tüm yazıları..
Uzay.Bakış

Musa ALİOĞLU
TRABZON HAVALİMANI
Tüm yazıları..
Tarihten Bir Yaprak

Mahiye MORGÜL
MATEMATİK KİTABINDA ATATÜRK’E SALDIRILAR
Tüm yazıları..
Hukuksal Bakış

Av. Cemil CAN
KILIÇDAROĞLU’NUN MUHTEREM EFENDİSİ.!
Tüm yazıları..
Eğitim Kültür Sanat

Emel Vildan Düzenli
TRT - Te. Re. Te. - TRT - Te. Re. Te. - TRT
Tüm yazıları..
68 DENİZ 68

Selçuk Şahin POLAT
68'LİLER VE DOSTLARI.! BASIN VE KAMUOYUNA
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Fatih BACAK
TMTF 2018-2019 ALİ ABALI PLAYOF MÜSABAKALARI
Tüm yazıları..
Geçmişten Günümüze

Hüseyin IRMAK
CUMHURİYET’E HEP DESTEK, TAM DESTEK
Tüm yazıları..
MEDENİYET

Abdullah GÖZAYDIN
GEZİCİLER, AĞAÇSEVENLER NEREDELER.?
Tüm yazıları..
Sportif Bakış

Tekin KÜÇÜKALİ
HAKSIZLIĞA KARŞI TEK YÜREK
Tüm yazıları..
İstanbul; İstanbul.!

Aslı Didari
DEĞİŞMEYEN İSTANBUL; DEĞİŞME İSTANBUL.!
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Muhammet Akosman
BİZANS’DA “HAYIR” DİYOR.!.
Tüm yazıları..

Reklamlar
Döviz Alış Satış
Dolar 1.6387 1.6466
Euro 2.1036 2.1137

  Güncel Haber >> Manşet Haberler
  MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI

  DEV-GENÇLİ *İŞÇİ.KERİM* YAŞAMINI YİTİRDİ

  75 YIL BOYUNCA TÜRKİYE’NİN HABERİ OLMADI

  ULUSLARARASI İLİŞKİLER KİTABINA GİRECEK MEKTUP

  SARAY AYRIMCILIĞI DEVAM EDİYOR

  REFET ÖĞRETMEN ve ATATÜRK

  ARA GÜLER DE GİTTİ OBJEKTİFLER YETİM KALDI

  KONSERVATUARIMIZA, BİNAMIZA DOKUNMAYIN.!

  BAYRAMLAR; Tebrik Edilmez. KUTLANIR.!

  AKP VARLIĞINI UZUN ZAMAN DEVAM ETTİREMEZ.!

  ŞEKER; CHP & Y-CHP İÇİN NE İFADE EDİYOR.?

  ÇALIŞAMAYAN, HAPİSTE YATAN GAZETECİLER GÜNÜ

  HER SAKALLIYI DEDENİZ SANMAYIN.!

  EY KILIÇDAROĞLU HEMEN İSTİFA EDİNİZ.!

  29 Ekim 1923; EN BÜYÜK BAYRAMIMIZ.!

  TRABZONLU VATANDAŞ SALONDAN ATILDI
HABERİ PAYLAŞ : Google'da PaylaşTRABZONLU VATANDAŞ SALONDAN ATILDI

Kardeşlik Gecesi Olaylı Bitti. Sinan Erdem Spor Salonunda Düzenlenen Trabzon Hakkâri Kardeşlik Gecesinde Trabzonlu Vatandaş Salondan Atıldı

GECENİN SONUNDA PROTESTO

Gecenin sonunda sahneye çıkan ve Trabzonlu olduğunu söyleyen ismi öğrenilmeyen bir vatandaş, Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Dulkadiroğluna 'Siz bu geceyi mahfettiniz. Trabzonun kurtuluşu diyorsunuz. Gecede 3 saat boyunca Kürtçe şarkılar seslendirildi. Bu ne biçim gece" diye tepki gösterince, Başkan Dulkadiroğlu, vatandaşı sakinleştirip salondan çıkarttı.

SON NOKTA HABERİ

Trabzon'un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Nedeniyle Trabzon Dernekler Federasyonu'nun Organize Ettiği...

Haber-Kamera: Behçet DALMAZ-Faruk KAHRAMAN / İSTANBUL DHA

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü nedeniyle İstanbul Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen geceye Hakkari de konuk il olarak katılırken, Anadolu Ateşi grubunun, Hakkari yöresine ait Kürtçe 'Ser Mircan' ile Trabzon yöresine ait Kolbastı oyunlarını sergilediği dans gösterisi büyük alkış aldı.

Haber - Kamera: Behçet DALMAZ - Faruk KAHRAMAN / İSTANBUL DHA

 

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü nedeniyle İstanbul Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen geceye Hakkâri de konuk il olarak katılırken, Anadolu Ateşi grubunun, Hakkâri yöresine ait Kürtçe 'Ser Mircan' ile Trabzon yöresine ait Kolbastı oyunlarını sergilediği dans gösterisi büyük alkış aldı. Gecede sahne alan Hakkârili ve Karadenizli sanatçılar ise, söyledikleri Kürtçe, Türkçe şarkılarla birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

GECEDE HAKKÂRİ’NİN 'SER MİRCANI', TRABZONUN 'KOLBASTISI' OYNANDI

Gece'de sahne alan Hakkâri doğumlu Mustafa Erdoğan Genel Sanat Yönetmenliği'ni yaptığı Anadolu Ateşi Dans toplulğu, Türkiye'nin değişik yörelerine ait oyunlar oynadı. Grubun Hakkari yöresine ait Kürtçe 'Ser mircan' ile Trabzon yöresine ait 'Kolbastı' oyunu büyük alkış aldı. Geceye, Anadolu Ateşi'nin yanısıra Hakkarili Türk Halk Müziği sanatçı Aydın Aydın, Hakkarili Yerel Sanatçı Kemal Çiftçi ile Karadenizli Sanatçılar Adem Ekiz ve Onay Şahin de sahne aldı. Gecede Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Dr. Haydar Dulkadiroğlu da bir konuşma yaptı.

SENEYE BU SALONU BİR MİLYON İNSANLA DOLDURACAĞIZ

Geceye Trabzonluların katılımının az olmasını da eleştiren Dulkadiroğlu şöyle konuştu: "Herkes bu salonun boş olduğunu düşünebilir. Ben bu salonun tıklım tıklım olduğunu düşünüyorum. Burada ben 1 milyon insan görüyorum şu an. Bu tablu buna şunu gösteriyor. Bana göre bu tür ektinliklerin çok daha fazla yapılması gerekir. Hala birbirimize endişe ile yaklaşıyoruz, hala endişelerimiz var. Ama görüyoruz ki, korkulacak hiç bir şey yok. Herkez kendisinden emin olduktan sonra hiç kimsenin başkasından korkmasına gerek yok. Ben yaptığım herşeyden eminim. Hiçbir şeyden korkmuyorum.Bu olayla ilgili şunu söylüyorum. Ben yaptığım şeyin doğru olduğuna inanıyorum. 40 yıl sonra bugün yapmış olduğunu yanlış olduğumuzu düşünenler, bunlar 40 yıl sonra gerçek tabloyu gördüklerinde bunun doğru olduğunu görecekler. Keşke bugün inanmış olsalardı ve aramızla olmuş olsalardı.Tarihin çektiği bu fotoğrafta yer almamış olmanın büyük pişmanlığı içerisinde olacaklar. Sizler o fotoğrafta yer aldınız. Sizleri tebrik ediyorum, iyiki varsınız. Seneye bu salonu bir milyon insanla dolduracağız. Sizin burada olmanız bana büyük heyacan vermiştir.Bazıları soruyor neden Hakkari? Arkadaşlar Hakkari ilimiz de Türkiye'nin 81 ilinden bir tanesidir. Hakkari de olur, Şanlıurfa da, Diyarbakır da olur"

İstanbul Hakkarililer Derneği Başkanı Şemsettin Demir ise,"Birileri Hakkarilileri o kadar kötü anlattı ki, insanlar bizden korkmaya başladılar. Ancak Haydar Başkan Hakkari'ye yaptığı ziyarette canlı tanığı oldu ve Hakkari insanının ne kadar misafirperver olduğunu gördükten sonra böyle bir etkinlikle bizleri konuk il olarak seçti. Bu gecede bizlere katkı sunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

GECENİN SONUNDA PROTESTO

Gecenin sonunda sahneye çıkan ve Trabzonlu olduğunu söyleyen ismi öğrenilmeyen bir vatandaş, Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Dulkadiroğluna 'Siz bu geceyi mahfettiniz. Trabzonun kurtuluşu diyorsunuz. Gecede 3 saat boyunca Kürtçe şarkılar seslendirildi. Bu ne biçim gece" diye tepki gösterince, Başkan Dulkadiroğlu, vatandaşı sakinleştirip salondan çıkarttı.

Haber-Kamera: Behçet DALMAZ-Faruk KAHRAMAN

İSTANBUL DHA - 22.02.2014, 13.26

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Şubat.2014 - okkesb@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/  -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb –E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

 

ANADOLU ATEŞİ SİNAN ERDEMİ FETHETTİ

Anadolu Ateşi Toplu Halkoyunları Grubu, Sinan Erdem Salonundaki Hakkâri Kardeşlik Gecesinde Katılımcıları Büyüledi..

OLAĞANÜSTÜ FİYASKO

Bazı anlar, durumlar olaylar vardır ki; Sözle anlatılamaz ancak yaşamak gerekir. Sinan Erdem spor salonunda düzenlenen açılım destekli Hakkâri kardeşlik gecesine destek veren Trabzonlu İstanbul Belediye başkan adayları kendi tanıtım toplantısına vinil baskı üzerindeki teşekkür pankartlarıyla katıldılar.

 

HAKKÂRİLİLER ADINA ÜZÜCÜ BİR DURUM

Söz konusu Sinan Erdem spor salonunun Trabzonlu Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısı yapılması amacıyla kiralanması fakat halka yapılan duyuru ve çağrılarda Trabzon’un kurtuluşunu kutlanacağı, RTE’nin katılacağı, Trabzon’un Hakkâri kültürüne doyacağı bilboardlarda yer almıştı.. Öyle de oldu.! Trabzonlu katılımcılar bol bol eğlendiler.

 

TIKLIM TIKLIM BOŞLUK

Maalesef Belediye Başkan adayları, başbakan, Volkan Konak yoktu ama Mustafa Erdoğan yönetimindeki Anadolu ateşi büyüledi.

Gazetecilerin fotoğraf çekmek için adeta ünlü aradıkları salonda protokol olarak Hakkâri Üniversitesi Rektörü ve Eski Hakkâri milletvekili Dr. Rüstem Zeydan dışında kimse bulunamadı.

 

 

 

 

Trabzon- Hakkâri Kardeşliği

http://www.yuksekovaguncel.com/yerel/trabzon-hakkari-kardesligi-h49894.html

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği çerçevesinde bugün akşam saatlerinde İstanbul Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda sahne alacak olan Hakkarili ve Karadenizli sanatçılar söyleyecekleri Kürtçe ve Türkçe şarkılarla birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verecek.

BEHÇET DALMAZ- DHA
Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği nedeniyle Trabzon Federasyon Başkanlığı'nın organize ettiği  ve Hakkâri ilinin de konuk il olarak katılacağı şölen, 22 Şubat Cumartesi (bugün)  saat 18.00'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.
Mustafa Erdoğan'ın Anadolu Ateşi, Hakkarili  Türk Halk Müziği sanatçı Aydın Aydın ile Volkan Konak, Adem Ekiz ve Onay Şahin'in sahne alacağı şölen ücretsiz olup halka açık olduğu bildirildi.

Merkezi İstanbul'da bulunan Trabzon Federasyonu Başkanı Haydar Dulkadiroğlu ve beraberindekiler, kısa bir süre önce Hakkâri’ye gelerek çeşitli incelemelerde bulunup halk ile kucaklaşmışlardı. Dulkadiroğlu, "3-K formülüyle yola çıktık. Yani komşu, kardeş, konuk,. Biz bu yılki şölenimize Hakkâri’yi konuk ediyoruz. Çünkü onlarla adeta kardeş olduk. Temelini attığımız bu kardeşlik köprüsünde geliş gidişlerimiz hep olacak, kucaklaşmamız asla bitmeyecektir" dedi.


İstanbul Hakkârililer Derneği Başkanı Şemsettin Demir ise, bir süre önce Karadeniz heyetinin Hakkâri’yi ziyaret ettiğini belirterek, "Çok duygulandık. İnsanlarımızın misafirperverliği ve içtenliği haftalarca konuşuldu. Trabzon Federasyonu'nun bu etkinliğe bizi konuk etmeleri onur vericidir. Sahneye Hakkârili ve Karadenizli sanatçılar Kürt ve Laz kardeşliğini şarkılarla pekiştireceklerdir. Bu şölene tüm halkımızı davet ediyoruz. Irk ve bölgeler arası mesafeyi ve ayrımcılığı bu şölenle yıkacağız, kardeşçe kucaklaşacağız" şeklinde konuştu.


Hakkâri ilinin konuk il olarak katılacağı şölen için Hakkari'den Kız Meslek Lisesi Folklor ekibi de etkinlikte sahne alacak. AK Parti  eksi Hakkari Milletvekili Dr. Rüstem Zeydan, Hakkari Vali Yardımcısı Cumhur Duran, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, Başkan Yardımcısı Abdurrahman Er , TSO Meclis Başkanı Nazım Demir'in yanı sıra  İstanbul'a bulunan bir çok Hakkarili vatandaşın da bu etkiliğe davetli olduğu  belirtildi.
Dün etkinlik için Hakkâri’den gelen  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şerafettin Saraçoğlu başkanlığındaki folklör ekibi, Sabiha Gökçen Havaalanında İstanbul Hakkârililer Derneği Başkanı Şemsettin Demir tarafından karşılandı. Hakkârili ekip, dün akşam yemeğinde de eski Milletvekili Rüstem Zeydan'ın misafiri oldu.

 

TRABZON-HAKKARİ KARDEŞLİĞİ PEKİŞİYOR

http://www.diyadinnet.com/HABER-58419-trabzon-hakkari-karde%C5%9Fli%C4%9Fi-peki%C5%9Fiyor
Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği çerçevesinde Hakkârili
 ve Karadenizli sanatçılar birlikte sahne alacak.

HAKKARİ - Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği nedeniyle Trabzon Federasyon Başkanlığı'nın organize ettiği şölen, 22 Şubat Cumartesi Günü Saat 19.00'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirileceği belirtildi. Mustafa Erdoğan'ın Anadolu Ateşi, Hakkarili sanatçı Aydın Aydın ile Volkan Konak, Adem Ekiz ve Onay Şahin'in sahne alacağı şölen ücretsiz olup halka açık olduğu bildirildi.

Merkezi İstanbul'da bulunan Trabzon Federasyonu Başkanı Haydar Dulkadiroğlu ve beraberindekiler, kısa bir süre önce Hakkari'ye gelerek çeşitli incelemelerde bulunup halk ile kucaklaşmışlardı. Dulkadiroğlu, "3-K formülüyle yola çıktık. Yani komşu, kardeş, konuk, Biz bu yılki şölenimize Hakkâri’yi konuk ediyoruz. Çünkü onlarla adeta kardeş olduk. Temelini attığımız bu kardeşlik köprüsünde geliş gidişlerimiz hep olacak, kucaklaşmamız asla bitmeyecektir" dedi.

 

İstanbul Hakkârililer Derneği Başkanı Şemsettin Demir ise, bir süre önce Karadeniz heyetinin Hakkâri’yi ziyaret ettiğini hatırlatarak, "Çok duygulandık. İnsanlarımızın misafirperverliği ve içtenliği haftalarca konuşuldu. Trabzon Federasyonu'nun bu etkinliğe bizi konuk etmeleri onur vericidir. Sahneye Hakkarili ve Karadenizli sanatçılar Kürt ve Laz kardeşliğini şarkılarla pekiştireceklerdir. Bu şölene tüm halkımızı davet ediyoruz. Irk ve bölgeler arası mesafeyi ve ayrımcılığı bu şölenle yıkacağız, kardeşçe kucaklaşacağız" şeklinde konuştu.(İHA)

Trabzon-Hakkari Kardeşliği Pekişiyor haberi 06.02.2014 Saat: 17.39 tarihinde eklendi.

  

 

TRABZON-HAKKÂRİ KARDEŞLİĞİ PEKİŞİYOR

http://www.karaman.org/hakkari/trabzon-hakkari-kardesligi-pekisiyor-h7817.html

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği çerçevesinde Hakkârili ve Karadenizli sanatçılar birlikte sahne alacak. Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği nedeniyle Trabzon Federasyon Başkanlığı’nın organize ettiği şölene,...

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği çerçevesinde Hakkarili ve Karadenizli sanatçılar birlikte sahne alacak.

Trabzon'un kurtuluşunun 96. yıldönümü etkinliği nedeniyle Trabzon Federasyon Başkanlığı’nın organize ettiği şölen, 22 Şubat Cumartesi günü saat 19.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirileceği belirtildi. Mustafa Erdoğan'ın Anadolu Ateşi, Hakkarili sanatçı Aydın Aydın ile Volkan Konak, Adem Ekiz ve Onay Şahin’in sahne alacağı şölen ücretsiz olup halka açık olduğu bildirildi. Merkezi İstanbul’da bulunan Trabzon Federasyonu Başkanı Haydar Dulkadiroğlu ve beraberindekiler, kısa bir süre önce Hakkâri’ye gelerek çeşitli incelemelerde bulunup halk ile kucaklaşmışlardı. Dulkadiroğlu, “3-K formülüyle yola çıktık. Yani komşu, kardeş, konuk, Biz bu yılki şölenimize Hakkâri’yi konuk ediyoruz. Çünkü onlarla adeta kardeş olduk. Temelini attığımız bu kardeşlik köprüsünde geliş gidişlerimiz hep olacak, kucaklaşmamız asla bitmeyecektir" dedi.

İstanbul Hakkârililer Derneği Başkanı Şemsettin Demir ise, bir süre önce Karadeniz heyetinin Hakkâri’yi ziyaret ettiğini hatırlatarak, “Çok duygulandık. İnsanlarımızın misafirperverliği ve içtenliği haftalarca konuşuldu. Trabzon Federasyonu’nun bu etkinliğe bizi konuk etmeleri onur vericidir. Sahneye Hakkârili ve Karadenizli sanatçılar Kürt ve Laz kardeşliğini şarkılarla pekiştireceklerdir. Bu şölene tüm halkımızı davet ediyoruz. Irk ve bölgeler arası mesafeyi ve ayrımcılığı bu şölenle yıkacağız, kardeşçe kucaklaşacağız" şeklinde konuştu.

  

 

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Şubat.2014 - okkesb@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/  -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb –E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

MEDYAJANS – Toplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur.

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Şubat.2014 - okkesb@gmail.com,

 

 

 

  Diğer Haberler
 • MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI
 • DEV-GENÇLİ *İŞÇİ.KERİM* YAŞAMINI YİTİRDİ
 • 75 YIL BOYUNCA TÜRKİYE’NİN HABERİ OLMADI
 • ULUSLARARASI İLİŞKİLER KİTABINA GİRECEK MEKTUP
 • SARAY AYRIMCILIĞI DEVAM EDİYOR
 • REFET ÖĞRETMEN ve ATATÜRK
 • ARA GÜLER DE GİTTİ OBJEKTİFLER YETİM KALDI
 • KONSERVATUARIMIZA, BİNAMIZA DOKUNMAYIN.!
 • BAYRAMLAR; Tebrik Edilmez. KUTLANIR.!
 • AKP VARLIĞINI UZUN ZAMAN DEVAM ETTİREMEZ.! • Editörden

  TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ

  Trabzonlular Birleşiniz. Trabzonlu İşadamları, İşkadınları, Çalışanlar, Genç Kızlar-Erkekler, Okuyan çocuklar Birlik ve Bütünlüğü Sağlamak Sizin Ellerinizde..!
  Devamı..
  Son Dakika
    - MUZAFFER İLHAN ERDOST SON
    - DEV-GENÇLİ *İŞÇİ.KERİM* Y
    - 75 YIL BOYUNCA TÜRKİYE’Nİ
    - ULUSLARARASI İLİŞKİLER Kİ
    - SARAY AYRIMCILIĞI DEVAM E
    - REFET ÖĞRETMEN ve ATATÜR
    - ARA GÜLER DE GİTTİ OBJEKT
    - KONSERVATUARIMIZA, BİNAMI
    - BAYRAMLAR; Tebrik Edilmez
    - AKP VARLIĞINI UZUN ZAMAN
    - ŞEKER; CHP & Y-CHP İÇİN N
    - ÇALIŞAMAYAN, HAPİSTE YATA
    - HER SAKALLIYI DEDENİZ SAN
    - EY KILIÇDAROĞLU HEMEN İST
    - 29 Ekim 1923; EN BÜYÜK BA
    - DENİZ BAYKAL TEDAVİ ALTIN
    - TRABZON’UN FETİH TARİHİNİ
    - TSK NAMLULARINI BARZANİYE
    - DÜNYA HORON REKORU BURSA’
    - YÜRÜYELİM ARKADAŞLAR.!


  Günün Sözü

  HÜKÜMETLERİN İCRAATI MENFİ OLUP DA MİLLET İTİRAZ ETMEZ VE İKTİDARI DÜŞÜRMEZSE BÜTÜN KUSUR VE KABAHATLERE KATILMIŞ DEMEKTİR.

  M.K. ATATÜRK


  Anket
  KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
  TEĞET GEÇTİ
  DELDİ GEÇMEDİ

  Reklamlar
     © 2009 Bu Site Ökkeş BÖLÜKBAŞI tarafından hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.
  Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.