11.07.2020
 
 
Kategoriler
   Güncel Haber
   İstanbul Haber
   Dünya Haber
   Trabzon-K.Maraş
   Eğitim-Kültür-Sanat
   Siyaset-Politika
   Çevre-Doğa-Turizm
   Sosyal Yaşam
   Söyleşi - Araştırma
   Sağlık-Gıda-Tarım
   Sinema-Tiyatro-Dizi-Film
   Konuk Yazarlar
   Ekonomik Bakış
   Hukuksal Bakış
   Magazin-Aktüel
   Reklam-İlan-Satış
   Bilim-Teknoloji-Zirve
   Sosyal Bakış
   Toplumsal Bakış
   Tarihsel Bakış
   Müzik Magazin
   Medyatik.Bakış
   Cevap Hakkı
   Black Sea
   Spor-Golf-Tenis-Boks
   Arşiv

Yazarlar
Bizden.Size

Ökkeş BÖLÜKBAŞI
MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Tüm yazıları..
DOĞAMIZ

Mikdat KADIOĞLU
BULUTLAR
Tüm yazıları..
Hatıralarım

Nuran NUHOĞLU
HEPİMİZ KERKENEZİZ
Tüm yazıları..
Eko-Bakış

Abdurrahman YILDIRIM
Trabzon Turistik Merkez Olur mu.?
Tüm yazıları..
Uzay.Bakış

Musa ALİOĞLU
TRABZON HAVALİMANI
Tüm yazıları..
Tarihten Bir Yaprak

Mahiye MORGÜL
MATEMATİK KİTABINDA ATATÜRK’E SALDIRILAR
Tüm yazıları..
Hukuksal Bakış

Av. Cemil CAN
KILIÇDAROĞLU’NUN MUHTEREM EFENDİSİ.!
Tüm yazıları..
Eğitim Kültür Sanat

Emel Vildan Düzenli
TRT - Te. Re. Te. - TRT - Te. Re. Te. - TRT
Tüm yazıları..
68 DENİZ 68

Selçuk Şahin POLAT
68'LİLER VE DOSTLARI.! BASIN VE KAMUOYUNA
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Fatih BACAK
TMTF 2018-2019 ALİ ABALI PLAYOF MÜSABAKALARI
Tüm yazıları..
Geçmişten Günümüze

Hüseyin IRMAK
CUMHURİYET’E HEP DESTEK, TAM DESTEK
Tüm yazıları..
MEDENİYET

Abdullah GÖZAYDIN
GEZİCİLER, AĞAÇSEVENLER NEREDELER.?
Tüm yazıları..
Sportif Bakış

Tekin KÜÇÜKALİ
HAKSIZLIĞA KARŞI TEK YÜREK
Tüm yazıları..
İstanbul; İstanbul.!

Aslı Didari
DEĞİŞMEYEN İSTANBUL; DEĞİŞME İSTANBUL.!
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Muhammet Akosman
BİZANS’DA “HAYIR” DİYOR.!.
Tüm yazıları..

Reklamlar
Döviz Alış Satış
Dolar 1.6387 1.6466
Euro 2.1036 2.1137

  İstanbul Haber >> Manşet Haberler
  KANAL İSTANBUL İÇİN 118 SORU

  BOĞAZ’A KUMA OLMAZ

  HAMİDİYE SUYU, FETÖ&PKK MESELESİ HAKKINDA

  HER ŞEY NASIL ÇOK GÜZEL OLACAK.?

  SİZ BU KAFAYLA; KÖFTECİ EKREM'İ YENEMEZSİNİZ.!

  KILIÇDAROĞLU CHP'DEN AYRILMAZSA ÖLDÜRÜLECEK Mİ.?.!”

  İŞTE SİZE YEREL SEÇİMLERİN İPTAL SEBEBİ

  EKREM İMAMOĞLU ve TDF

  ONLAR BÖLÜNEREK KÜÇÜLÜYORLAR

  KIZIL ORDU KONSERİNDE ATATÜRK FOTOĞRAFI.!

  ENVER YILMAZ VEFATININ 5.YILINDA ANILDI

  ALAATTİN HATAYOĞLU UĞURLANDI

  SÜLEYMANNÂME & ATLAR, HATLAR SERGİSİ AÇILDI

  HÜLYA DÜZENLİ'NİN İNFOGRAFİK YAŞAM SERGİSİ AÇILDI

  İNFOGRAFİK YAŞAM, GALERİ ARK & HÜLYA DÜZENLİ

  KADER - ÇAĞLA IRMAK ANNESİYLE BULUŞTU
HABERİ PAYLAŞ : Google'da PaylaşKADER - ÇAĞLA IRMAK ANNESİYLE BULUŞTU

Kırgın Çiçeklerin 9. Bölümünde Kader Annesiyle Buluşuyor.

Kırgın Çiçeklerin yeni bölümleri İstanbul Sarıyer’de çekiliyor. Sarıyer balıkçı barınağının yanındaki tarihi çeşme başında kurulan dizinin 9.bölüm setinde kader ile annesinin duygulu karşılaşması çekim ekibini de duygulandırdı.

KIRGIN ÇİÇEKLER’DE MUTLULUK

Yaz sezonunun sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 17 Ağustos pazartesi yayınlanan yeni bölümünün ardından 9. Bölüm fragmanını yayınlandı.

Yayınlanan Yeni Bölüm Fragmanında Büyük Sürpriz

Kader İle Annesi Karşılaşacağı Görülüyor.

Pazartesi akşamları ekrana gelen Kırgın Çicekler Kader Karakterini Oynayan Çağla Irmak’ın hakkında çok bilgi olmasa da aramalarda çok popüler olduğu görülüyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER'İN DİZİ KONUSU

Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre…

Dağılan yuvaların Kırgın Çiçekleri… "Kırgın Çiçekler"

Kırgın Çiçekler'in hikâyesi, Çocuk Esirgeme Kurumu'na müdür olarak atanan Feride'nin; Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre'nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor.

16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışmış Eylül…

İki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş Kader…

Gayri meşru olduğu için yuvadan atılan Meral…

Annesi olmayan, babası da adam öldürmekten hapse girmiş Songül…

Pamuklar içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına düşen Cemre…

Ve hikâyenin tam ortasında Feride'ye olan aşkı uğruna savaşan biri: Toprak…

Çekimlerine Mayıs ayında başlanan ve Senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Kırgın Çiçekler dizinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP üstleniyor, yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor.

Kırgın Çiçekler 9. bölüm

Dram yüklü dizi Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerini heyecanlandırdı. Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 9. bölümünde Songül, yetimhaneden ayrılıyor, kızlar hüzne boğuluyor.

sevilen dizi Kırgın Çiçekler yepyeni bir bölüm ile ekrana geldi. Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 8. son bölümde heyecan doruktaydı. Kırgın Çiçekler son bölümde Eylül aşk acısı çekti.

Genç kadrosu ve güçlü senaryosuyla adından söz ettiren Kırgın Çiçekler 8. bölümüyle izleyicilerini ekrana bağladı. Kırgın Çiçekler son bölümünde evlilik için ilk ciddi adımı atan Toprak ve Ferideyi yeni bölümde romantik dakikalar yaşadı. Dizide yaşanan her şeye rağmen çiftin ilişkisi sağlam bir şekilde ilerledi. Ancak, Kırgın Çiçekler'in yeni gelişmelerinin sinyalini veren fragmana bakılırsa; güzel anlar kadar tatsız olaylar da yaşandı.

KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜM ÖZETİ
Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümünde tüm tatsızlıklara rağmen Toprak ve Feride çifti aşklarını doludizgin yaşıyor. Ancak, her hafta ayrı bir dramın yaşandığı dizinin bu bölümünde gençler için aynı durumu söz konusu değil, yeni bir aşk üçgeni kızların arasını bozacak gibi görünüyor.
Kırgın Çiçekler'in yayınlanan son bölümünde Serkan'dan çıkma teklifi alan Eylül, Cemre'nin aşk itirafıyla sarsılıyor. Kızların kâbusu Kemal, Kırgın Çiçekler 8. bölümünde yeniden ortaya çıkıyor ve kızların en naifi Kader'i sıkıştırıyor. Kızlar, Kemal'den bu bölümde kurtulabilecek mi.?


OYUNCU KARAKTERLERİ
Özgür Çevik - Toprak

Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan, Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen, Aynı zamanda aksi bir adamdır. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.
İpek Karapınar -  Feride
Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.
Biran Damla Yılmaz - Eylül
16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız - Songül
16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert, Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakârdır.
Hazar Motan - Cemre
16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı, Bir evin bir çocuğudur. Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...
Çağla Irmak - Kader
16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor...

Aleyna Solaker - Meral
16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesude'nin Kemal cinayetini üstlenmesiyle kızlar serbest kalır. Kader, Kemal'i ortadan kaldıranın annesi olduğunu düşünür. Eylül, Mesude'nin serbest kalması için çareler düşünürken hepsini bir sürpriz beklemektedir. Toprak, Feride ile barışmaya çalışırken bir yandan kendini ona acındıran Defne'nin tuzağına düşer. Nazan, Eylül'ü hayatlarından uzaklaştırmak için Serkan'ı kızlara zarar vermekle tehdit eder. Serkan, Eylül'e bir zarar gelmesin diye ondan uzak durur. Cemre ise Serkan'a git gide âşık olmaktadır.

7. BÖLÜMDE NELER OLDU.?

Kader'i kurtarmak için harekete geçen kızlar bu sefer de Songül'ün Seda ve Ali'nin evinde mahsur kalmasıyla yeni bir telaşa düşerler. Songül hapse düşmeden onu kurtarmaları lazımdır. Defne'nin yarışmayı kaybetmesi ve Serkan'ın Eylül'e olan duygularıyla korkuya kapılan Nazan ise çocuklarını korumak için kızlardan acil olarak kurtulmaya karar verir. Fakat bu uğurda oğlunu attığı tehlikenin farkında değildir. Feride, Topraktan gelen evlenme teklifinin şaşkınlığını yaşarken onu bir sürpriz beklemektedir... Kader annesinin ona ulaşması için her yolu denemeye karar verir. Kemal ise ortadan kaybolmuştur. Kızlar, Kemalden kurtulduk mu diye düşünürlerken yurda gelen polis ekipleriyle herkes şok yaşar...

6. BÖLÜMDE NELER OLDU.?

Altınları yerinde bulamayan kızlar panik halindedir. Kemal, Eylül'ü ziyaret etme bahanesiyle yurda gelince korkuları büyür. Hemen bir plan yapmaları gerekmektedir. Okuldaki liseler arası ses yarışmasına katılan Meral, yeteneğiyle herkesi şaşırtır. Serkan'ın Cemre ile yakından ilgilenmesi ise Eylül'ün dikkatini çeker. Cemre'yi ilk defa biraz mutlu gören Eylül'ün aklı karışır. Kemal'in altınlarını bulup geri verme telaşında olan kızlar, yurda gelen bir telefonla şaşkınlık yaşar. Kader'in hayatı altüst olacaktır...

5. BÖLÜMDE NELER OLDU.?

Hem vicdanının sesine hem de baskılara daha fazla dayanamayan Eylül, Kırgın Çiçekler son bölümünde tüm sorumluluğu üzerine alarak, her şeyi itiraf etti. Dizinin 5. bölümünde bir diğer önemli gelişme ise Kader cephesinde yaşandı. Anne ve babasının kim olduğunu öğrenmek için çırpınan Kader, kritik mektubu açacak ve sonunda hayatının en büyük gerçeğini öğrenedi. Kader'in annesi ve babasının kim olduğu Kırgın Çiçekler 5. bölümünde açıklık kazandı.. Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümündeki en çarpıcı sahne ise hiç kuşkusuz: "Elinde bıçak olan bir adamın Eylül'ün üzerine yürüdüğü" anlar oldu. Bu eli bıçaklı adam kim.? Yoksa Kemal ölmedi de intikam için geri mi döndü.?

GENEL HİKÂYE:
Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor.
Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat...
Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlıyor.

 

 

Etiketler: kırgın çiçekler, dizi, yeni bölüm, sürpriz, atv, kırgın çiçekler yeni bölüm, aşk, ATV, dizi, Youtube, Özgür Çevik, Çocuk Esirgeme Kurumu

 

 

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Haziran.2015 – okkesb61@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb – E.mail: okkesb@telmar.net,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,- okkesb@gmail.com,

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Haziran.2015 – okkesb61@gmail.com, 

 

  Diğer Haberler
 • KANAL İSTANBUL İÇİN 118 SORU
 • BOĞAZ’A KUMA OLMAZ
 • HAMİDİYE SUYU, FETÖ&PKK MESELESİ HAKKINDA
 • HER ŞEY NASIL ÇOK GÜZEL OLACAK.?
 • SİZ BU KAFAYLA; KÖFTECİ EKREM'İ YENEMEZSİNİZ.!
 • KILIÇDAROĞLU CHP'DEN AYRILMAZSA ÖLDÜRÜLECEK Mİ.?.!”
 • İŞTE SİZE YEREL SEÇİMLERİN İPTAL SEBEBİ
 • EKREM İMAMOĞLU ve TDF
 • ONLAR BÖLÜNEREK KÜÇÜLÜYORLAR
 • KIZIL ORDU KONSERİNDE ATATÜRK FOTOĞRAFI.! • Editörden

  TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ

  Trabzonlular Birleşiniz. Trabzonlu İşadamları, İşkadınları, Çalışanlar, Genç Kızlar-Erkekler, Okuyan çocuklar Birlik ve Bütünlüğü Sağlamak Sizin Ellerinizde..!
  Devamı..
  Son Dakika
    - KANAL İSTANBUL İÇİN 118 S
    - BOĞAZ’A KUMA OLMAZ
    - HAMİDİYE SUYU, FETÖ&PKK M
    - HER ŞEY NASIL ÇOK GÜZEL O
    - SİZ BU KAFAYLA; KÖFTECİ E
    - KILIÇDAROĞLU CHP'DEN AYRI
    - İŞTE SİZE YEREL SEÇİMLERİ
    - EKREM İMAMOĞLU ve TDF
    - ONLAR BÖLÜNEREK KÜÇÜLÜYOR
    - KIZIL ORDU KONSERİNDE ATA
    - ENVER YILMAZ VEFATININ 5.
    - ALAATTİN HATAYOĞLU UĞURLA
    - SÜLEYMANNÂME & ATLAR, HAT
    - HÜLYA DÜZENLİ'NİN İNFOGRA
    - İNFOGRAFİK YAŞAM, GALERİ
    - TRABZONLULAR SÜREYELİ MÜL
    - SAHİBİNDEN KURUMSALA KİRA
    - TAKADEMİ TRABZON’UN FETHİ
    - TDF'DE ARKA BAHÇECİLİK DE
    - ATATÜRK HAVALİMANI'NIN KA


  Günün Sözü

  HÜKÜMETLERİN İCRAATI MENFİ OLUP DA MİLLET İTİRAZ ETMEZ VE İKTİDARI DÜŞÜRMEZSE BÜTÜN KUSUR VE KABAHATLERE KATILMIŞ DEMEKTİR.

  M.K. ATATÜRK


  Anket
  KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
  TEĞET GEÇTİ
  DELDİ GEÇMEDİ

  Reklamlar
     © 2009 Bu Site Ökkeş BÖLÜKBAŞI tarafından hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.
  Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.