ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ GAZİANTEP TE

24. Anaokulunun Açılışını Royal Halı İle Gerçekleştirdi.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

"ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ" GAZİANTEP'TE

24. Anaokulunun Açılışını Royal Halı İle Gerçekleştirdi.

Gülben Ergen’in kurucusu ve Başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği ihtiyacı olan illere anaokulu kazandırmaya devam ediyor.  Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin, yapımını Royal Halı’nın üstlendiği 24’ncü okulunun açılışı Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde gerçekleştirildi. 

“Çocuklar Gülsün Diye - Royal Halı" anaokulu açılış törenine Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi ve Royal Halı Genel Müdürü Cihan Dağcı, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen ve devlet protokolü katıldı.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen “Çocuklar Gülsün Diye” çıktıkları bu yolda 24. Anaokulunu Gaziantep’te açmış olmaktan çok mutlu olduklarını ve bu mutluluğa destek oldukları için Royal Halı Yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

Açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanan okul, 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği Hakkında

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, en büyük hedefi daha çok çocuğun okul öncesi eğitim almasına katkı sağlamak olan ilk ve tek sivil toplum kuruluşudur. Gülben Ergen’in başkanlığını, araştırmacı Elvan Oktar'ın ise başkan yardımcılığını üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği, bağışlar ve sponsorluk çalışmaları sayesinde yaptırdığı anaokullarını, 22 Ekim 2011 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamaktadır.

Royal Halı Hakkında

2005 yılında Naksan Holding bünyesinde kurulan Royal Halı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi tasarımları, Ar- Ge ve inovasyon çalışmalarıyla sektöre yön veren marka konumundadır.

Türkiye'de ilk ve tek olan SigortHalı uygulamasını başlatan Royal Halı, kişiye özel halı üretimine olanak veren Custom Design ve Ebru halı ile sektörde yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

Royal Halı, uyguladığı özel işlemle halıların ipliğinden kaynaklanan tozuma ve tüylenmeyi yüzde 65'e kadar azaltıyor.

 

 

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/  - okkesb@telmar.net,

https://twitter.com/okkesb E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

 

 

YELİZ 'den YEPYENİ BİR ALBÜM

Türk Pop Müziği'nin En Önemli Kadın Seslerinden Yeliz, Yeni Albümü 'Gidiyorum' İle Müzikseverlerle Buluştu.

Toplumsal hafızamızda büyük pay sahibi olan "Yalan", "Bu Ne Dünya Kardeşim", "Sel Suyu", "Dön Ne Olur" gibi şarkıların güçlü sesi Yeliz; yepyeni şarkılarından oluşan albümüyle geri dönüyor. Türk Pop Müziği'nin en güçlü yorumcularından Yeliz'in yeni albümü 'Gidiyorum' adını taşıyor.

Son olarak 2012 yılında en sevilen klasik şarkılarını derlediği En İyileriyle Yeliz albümünü çıkaran Yeliz'in yeni albümünde dört yeni şarkı ve iki versiyonuyla toplam altı şarkı bulunuyor.

Şarkıların söz ve müzikleri Soner Arıca, Sibel Alaş, Yonca Evcimik ve Serhat Tekin imzası taşıyor. Düzenlemelerini Sezgin Gezginin yaptığı albümde son zamanlarda remiksleriyle konuşulan Dj. Selami Bilgiç de bir şarkının versiyonuna getirdiği yorumla dikkat çekiyor.

Sözü Sibel Alaşa bestesi Yonca Evcimike ait olan ve Yonca Evcimikin 1994 yılında yorumladığı Boomerang şarkısını kendine has yorumuyla seslendiren Yelize bu şarkıda Taksim Triodan Hüsnü Şenlendirici ve Aytaç Doğan eşlik etti.

Yeliz yeni albümünde ilk defa sözlerini ünlü radyocu Michael Kuyucunun yazdığı bir Yunanca şarkıyı da yorumladı.

Bestesi Soner Arıcaya ait olan ve Yunanca seslendirdiği Den Se Thelo şarkısıyla farkını ortaya koyacak Yeliz'in Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümünün yapımcılığını Hakan Eren, süpervizörlüğünü ise Soner Arıca yapıyor.

 

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/  - okkesb@telmar.net,

https://twitter.com/okkesb E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

 

 

YONCA EVCİMİK’TEN BİR KLİP

Yonca Evcimik’ten Herkesin Oynayacağı Bir Klip Geliyor.!

Yonca Evcimik’in 15. albümünden ikinci klip, hayranlarının isteği üzerine Sana ne şarkısına geliyor. Yonca Evcimik, Madem Sana Ne şarkısını siz istediğiniz, klipte de siz oynayacaksınız diyerek sevenlerine alışılmadık bir sürpriz yaptı. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı koreografiyle hayranlarına seslenen Yonca Evcimik, İster şarkıyı söyleyin, ister bu koreografi ile dans edin. Çektiğiniz HD videoları #sananediyorum etiketi ile Twitter ya da Instagram üzerinden paylaşın, Sana ne klibinde siz de oynayın diyerek Türkiye’de yepyeni bir dönemin başlayacağı bir işe imza atmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştiren sanatçı, uzun bir aranın ardından 15. albümünü çıkartarak hayranlarını sevindirdi. 8 Eylülde birçok sanatçı ile hem albüm lansmanını, hem de doğum gününü kutlayan Yonca Evcimik Burası İstanbul klibiyle İstanbul’un mozaik yaşam yapısını sevenleriyle buluşturdu.

İkinci klibi hangi şarkıya çekelim sorusuyla hayranlarının görüşünü alan Yonca Evcimik, en çok Sana Ne şarkısı istendiğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu ve bir de sevenlerine ilginç bir sürpriz yaptı. Sana ne şarkısının klibi için sevenlerine siz de bu klipte oynuyorsunuz diyen Yonca Evcimik, paylaştığı koreografi ile sevenlerinin dans tutkusunu tetiklerken, kolektif bir çalışmaya imza atmak için ekibiyle birlikte çalışmalara başladı. #sananediyorum etiketi ile klipte yer almak isteyenlerin Twitter ve Instagram üzerinden paylaşacakları HD videolar, bir araya getirilerek hazırlanacak olan klip, müzik dünyasını heyecanlandıracak bir çalışma olacak.

 

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/  - okkesb@telmar.net,

https://twitter.com/okkesb E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

Fatih Bacak, Antalya – Eylül.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

Diğer Haberler

 • *KALEFEST2024* KIRIKKALE
 • EVSİZLER DÜNYA KUPASI TURNUVASI
 • KEMERALTI'NIN SOSYAL YAŞANTISI
 • YAŞLI HAKLARI MÜCADELESİ İVME KAZANIYOR
 • *SIRA EMEKLİYE GELİNCE KAYNAK YOKMUŞ.!*
 • KADIN DOSTU MARKALAR FARKINDALIK ÖDÜLLERİ
 • SOHBET BAHANE, KAHVE ŞAHANE.!
 • EMEKLİLER GÜNÜ ve EMEKLİLER HAFTASI
 • DEPREM ŞEHİDİ AHMET HAKAN ŞENTÜRK ANILDI
 • İÇLİ KÖFTECİLİK ALİ BABA’DAN MİRAS
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP