BAŞKAN AKAYDIN, YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU

YÖRSİAD - Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan siyasileri dinlemeye devam ediyor.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

BAŞKAN AKAYDIN, YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU

YÖRSİAD - Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan siyasileri dinlemeye devam ediyor. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Prof. Dr. Mustafa Akaydın YÖRSİAD’ın konuğu oldu

YÖRSİAD’ın Porto Bello Hotel’de Geleneksel sabah kahvaltıları adı altında gerçekleşen toplantısına bu kez konuk olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın konuk oldu.

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, Yönetim Kurulu ve üyelerin katıldığı sabah kahvaltısına ilgi büyük olurken, toplantı sonrası katılımlarından dolayı kendisine bir plaket verildi ve günün anısına bir hatıra fotoğrafı çektirildi.

Toplantıda bir konuşma yapan YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, “Biz aslında normalde iki defa toplantı yapıyoruz. Seçim süresince daha sık olmak kaydıyla sabah kahvaltılarımızda Antalya’da Belediye Başkanı adaylarımızı dinlemeye devam edeceğiz.

Biz yaşça daha genç olan İş adamları öncelikle işlerimize ve ülkemize çok değer veriyoruz. Bu derneğin üyesi olarak da sadece işimize değil, aynı zamanda şirketlerimizin ve ülkemizin gelişmesine katkı koymak için çaba sarf ediyoruz.

Derneğimizin üyesi olan birçok arkadaşımızın şehrimizde kurulu olan birçok sivil toplum kuruluşunda da yer almakta ve etkili bir şekilde çalışmaktalar. Biz geleceğimizi iyi hazırlamak istiyoruz. Gelecekte sadece şehrin değil ülkemizin hatta dünyanın en önemli yerlerinde olmak istiyoruz.

Antalya’mız hızla gelişiyor. Özellikle önümüzdeki seçim döneminde ve Antalya’nın Bütünşehir yasası ile daha fazla enerjiye ihtiyacı olduğu ortadır. Tabii ki burada en ön önemli görev Büyükşehire düşüyor. Bu toplantıya bizleri kırmayarak katıldığı için Sayın Başkan Mustafa Akaydın’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın YÖRSİAD’a tekrar konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, son beş yılda yaptıkları çalışmaları ve tekrar seçilmesi durumunda yapacağı projeleri YÖRSİAD Üyeleri ile paylaştı. Halil ÖNCÜ - ANTALYA 

 

 

 Fatih Bacak, Antalya – Şubat.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb E.mail: okkesb61@gmail.com,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,

MEDYAJANSToplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur.

Fatih Bacak, Antalya – Şubat.2014 - fb.antalya007@gmail.com,

Diğer Haberler

 • ANTALYA GAZETECİ EVİMİZ AÇILDI
 • DEPREM VE GELECEK KAYGISI
 • MAORİLER KADAR OLAMADIK.!
 • *KRONOMETRE SIFIRLANDI* ‘MI.?
 • AKTİVİST GAZETECİDEN SAMİMİ İTİRAFLAR.!
 • SEVAP KAZANMANIN YOLLARI
 • SEVGİ GÜNÜNDE BİR VEDA…
 • PAHA BİÇİLEMEZ SİHİRLİ TOHUMU KİM EKECEK
 • NEDİR BU 3.DALGA İLİŞKİLER.?
 • BU GİDİŞE RIZAMIZ DEĞİL, İTİRAZIMIZ VAR.!
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP