YENİ İSRAİL DEVLETİ KARADENİZ’DE KURULUYOR.!

Türk Kurtuluş Savaşı'ndaki Türk Direniş Hareketinin Muzaffer Başkomutanı Mustafa Kemal Paşa İçin *Tüm Korkunç Türklerin En Korkuncu -Most Terrible Of All The Terrible Turks* Dedi. Arthur James Balfour

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

Lord Balfour;

Türk Kurtuluş Savaşı'ndaki Türk Direniş Hareketinin Muzaffer Başkomutanı Mustafa Kemal Paşa İçin *Tüm Korkunç Türklerin En Korkuncu -Most Terrible Of All The Terrible Turks* Dedi. Arthur James Balfour  


YENİ İSRAİL DEVLETİ KARADENİZ’DE KURULUYOR.!

Filistin topraklarında kurulan İsrail devleti de böyle savaş tamtamları arasında kurulmuştu. Almanya 1939’da o savaşı başlatmıştı, trenler dolusu Yahudi “ya yakma odaları, ya Filistin’e göç” ile karşı karşıya kalmıştı. Hitler de Yahudi’ydi, değil mi.?

Hitler bir görev adamıydı, İngiliz kralının kuzeniydi, görevi Akdeniz’in doğusunda, Filistin topraklarında korsan devlet kurmayı hedefleyen Yahudi şirketlerinin isteklerini yerine getirmekti. Yahudi ailelerini esir alarak Karadeniz limanlarından gemilerle Filistin’e taşıdılar.

Bize öldürüldü diye adı verilen Yahudi aydınlarının adları doğrudur, onlar bu savaşa hayır dedikleri için öldürüldüler. Biz de sözde “tarafsız” idik. İstanbul boğazından geçen yolcu gemilerindeki Yahudi aileleri savaş esiriydiler ve çoğu nereye götürüldüklerini bile bilmiyorlardı.  50 yıl önce Osmanlı’dan satın alınmış Müslüman Filistin topraklarında kurulacak olan “Özgür İsrail!” için yeterli nüfus sağlamak için götürülüyorlardı.

Atatürk bu plana engel olacağını 1935’de açık açık söylediği için siroza mahkûm edildi diyenlere ben de katılıyorum. 1938’de Atatürk öldükten sonra (1939) savaşı başlattılar.

Ülkemizde 1940’lı yıllarda gerçekler halktan saklanıyordu. O dönemi yaşayanlar o günlere “40 karanlığı” derler. Hapishaneler Nazım Hikmet gibi aydınlarla doluydu. Hepsini saymayacağım. Tarafsızmışız… İsrail’i kurdular. 1 Eylül 1939 ‘da başlayan Polonya’ya Hitler’in saldırısı, 1945’de İsrail devletinin resmen ilan edilmesiyle bitti, Almanya da ikiye bölündü.

Aynı oyun Ukrayna’da sahneleniyor. Yeni bir İsrail devleti kurulmak üzere tetiğe basıldığını görüyorum, onu diyeceğim. Yine tarafsız görünüyoruz. Oysa Ukrayna’ya pekâlâ silah satıyor bir Türk silah şirketi. Neresi tarafsızlık.?

Nazi saldırılarında milyonlarca (22 milyon denir)  Türk kökenli Asyalı, Kafkas, Osetya, Dağıstan, Azeri, Türkmen, Kırgız, Kazak, Tatar askerleri Sovyet orduları içerisinde direnirlerken öldüler. 3 milyon Yahudi öldü derler, oysa aynı sayıda Yahudi Filistin’e İstanbul ve Çanakkale üzerinden gemilerle götürülmüştü, bunu söylemezler. 

İnternette son günlerde dolaşan bir yorumda Ukrayna halkı eski Aşkenazi Türkleridir diyor. İyi Partililer dolaştırıyor bu yorumu. Eyvah eyvah! Aşkenazi kelimesi “Siz aslen Yahudi’siniz” diye olta attıkları tuzaktır. Bir halk aslen şudur budur dediğin zaman reklamlar oraya demektir. Demek istiyor ki, Aşkenazilere omuz verelim… Yutarsak.

Anlayamaz benim insanım bu tuzağı. 1942’de Kırım’a Ankara’dan Dışişleri Bakanını gönderip, “Biz aslında Almanları tutuyoruz, ayrılın Kızıl Ordudan, geçin Nazi ordusuna” dediğimiz zamanki şeydir.

“Tarafsız görünüyoruz ama tarafımız Hitler’dir”, dedik Tatarlara. Yanılmıyorsam 2 bin Tatar asker şapkasından Kızıl yıldızı söküp Nazi işareti taktı ve saf değiştirip kendi kardeşlerine silah sıktılar. Savaşı Hitler’in kaybetmesiyle Stalin de o vatan hainliği yapmış Tatar askerlerini Kırım’dan Sibirya’ya sürdü. Biz de halen daha Stalin Türkleri sürdü diyoruz, vatan hainlerini sürdü demiyoruz, değil mi? Tarafsız görünürken Tatarlara bu acıyı yaşatmalarına aracı olduk, demiyoruz.

Putin de aynı acıyı halkı bir daha yaşamasın diye pozisyon aldı, öyle görünüyor.

Bugün Ukrayna’da Soros yanlısı (Yahudi olduğu bilinir) bir devlet başkanı var. Onun da Yahudi olduğu biliniyor. “Bize acıyın yardım edin, Rusya saldırıyor, gelin bizi koruyun” diye çığlık atıyor, NATO’yu davet ediyor. Nasıl ki NATO gerçekte Akdeniz’de kurulan İsrail devletini korumak için kurulmuştu, benzer şekilde şimdi de Karadeniz’de yeni İsrail kurmak için görev alsın diye davetler var. Ders çıkaran Avrupa ülkeleri asker vermiyorlar, ABD ambargosu yememek için kınamalarla idare ediyorlar.

Biz de bir NATO ülkesiyiz. Tarafsız görünmek istiyoruz, ama asla değiliz. Rusya milyonlarca insanını 2.Dünya savaşında kaybetmiş bir ülke olarak erken önlem aldı, Ukrayna’da Nazi artıklarını temizlemeye başladı. Ukrayna halkını içeriden esir almış olan Soroscuları temizlemek istiyor, ya da bana öyle görünüyor. Aslında bunu yapmakla Türkiye’yi ve Asya’daki tüm Türkleri koruyor, böyle bakalım.

Tansu Çiller bu arada kendini göstermeye başladı. Bunu iki kere düşünürüm, Ukrayna başbakanı gibi baş Sorosçudur. Savaş miğferini takıp Kardak kayalıklarında poz vermişti hani…  Tayyip Beyin koluna girip sonra da dümeni eline almak isteyecektir. Necmettin Erbakan’ın koluna girip sonra nasıl çelme taktığını bilen bilir. 

Özetle, yeni İsrail devleti Karadeniz’de kuruluyor. Daha kötü günler yakındır. Biz kendimize bakalım, Montrö dâhil tüm kuruluş ayarlarımızı sıkı koruyalım. Ve halka gerçek tarihi anlatalım.

Mahiye Morgül,

Rize, 03.03.2022


@#ÖkkeşBölükbaşı © #MedyaGünebakış

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul - Mart.2022 - okkesb61@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ -okkesb@turkfreezone.com,


 

Diğer Haberler

 • MENDERES’TEN ERDOĞAN’A PATRİKHANE
 • HZ. MUHAMMED'İN HIRKASINA SÜRTÜLEN DESTİMALLER
 • ŞEYHİMİZ, ŞIHIMIZ ÇOK, FİLOZOFUMUZ YOK.!
 • BEYAZ KÜRTLERİN GİZLİ İKTİDARI
 • BÜYÜK YAHUDİ GÖÇÜNÜN GERÇEK HİKÂYESİ
 • 74 YILLIK FAİLİ MEÇHUL: NURİ KİLLİGİL PAŞA
 • BUGÜN GÜNLERDEN ÂŞIK VEYSEL
 • CHESTER PROJESİ, OLTADAKİ BALIK TÜRKİYE
 • BAD-EL HARAB-ÜL BASRA.! & BAD-EL HARAB-ÜL TÜRKİYE.!
 • YENİ İSRAİL DEVLETİ KARADENİZ’DE KURULUYOR.!
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP