ANTALYA GAZETECİ EVİMİZ AÇILDI

ÇGD-Çağdaş Gazeteciler Derneği Akdeniz Şubesi’nin yeni ofisi *Gazeteci Evi* açıldı.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

ANTALYA GAZETECİ EVİMİZ AÇILDI

ÇGD-Çağdaş Gazeteciler Derneği Akdeniz Şubesi’nin yeni ofisi *Gazeteci Evi* açıldı. Açılışa çok sayıda gazeteciyle birlikte siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcisi katıldı.

Gelen konuklara hitaben kısa bir konuşma yapan ÇGD Akdeniz Şube Başkanı Erdem Güner, “Gazeteci Evi’ni, basının ve basın emekçilerinin her geçen gün ağırlaşan şartlar altında gelip haberlerini yapabilecekleri, sorunlarına çözüm arayabilecekleri bir mekân olarak tasarladık. Bugün açılışa katılan tüm dostlarımıza dayanışmayı güçlendirdikleri için çok teşekkür ederim” dedi.

AÇILIŞA KATILAN STK VE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ

Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği ve her şeyin imece usulü yapıldığı açılışa;

CHP Antalya Milletvekili Aliye Coşar, Döşemealtı Belediye Başkanı Menderes Dal. CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve yönetimi, DEM Parti Antalya il yönetimiyle birlikte Eğitim-Sen. DİSK Emeklisen, Pir Sultan Abdal Derneği. Antalya Tahtacıları Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği. Veli-Der Antalya Şube Başkanı, Mülkiyeliler Birliği temsilcileri katıldı.

 

AÇILIŞA ÇİÇEK GÖNDERENLER;

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal. Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, İYİ Parti Antalya Milletvekili Uğur Poyraz. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır. Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu ve Antalya Semt Pazarcıları Esnaf Odası Başkanı Metin Bucak’sa açılışa çiçek gönderen isimler oldular.

MESLEKİ VE TOPLUMSAL SORUNLARA DUYARLILIK

Her Zaman Olduğu Gibi Bugün de Mesleki ve Toplumsal Sorunlara Duyarlı Olmaya Devam Edeceğiz. ÇGD’nin kuruluş dinamiklerinde her zaman mücadele olduğunu vurgulayan Güner, “Dün olduğu gibi bugün de mesleki ve toplumsal sorunlara duyarlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Yaşadıkları tüm zorluklar karşında üyelerimizin ve gazetecilerin yanında olacağız. Gazeteci Evi bu bağlamda arkadaşlarımızın çalışma ofisi olacağı gibi sevinçlerimizi arttırdığımız, dertlerimize çözüm aradığımız bir yer. Dayanışmayı ve mücadeleyi artık yeni ofisimizde örgütleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

SEYHAN KURTMAN UNUTULMADI

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman ve önceki dönemlerde ÇGD Akdeniz Şube’de başkanlık da dâhil olmak üzere birçok görev üstlenen gazeteci Seyhan Kurtman da açılışta anıldı. Kurtman için anma köşesi oluşturulan Gazeteci Evi’nin açılışına Kurtman'ın ailesi de katıldı.

#ÖkkeşBölükbaşı, #medyagunebakis.com, #Toplumsalmuhalefet,

#GazeteciEvi, @GazeteciEvi, #Antalya, @Antalya, #CGD, @CGD, #Erdem, @Erdem, #Guner, @Guner,

Diğer Haberler

 • DARBE KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ..
 • TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI…
 • KUL VE MAHLÛKAT HAKKI..
 • ADAM OLMAK–OLAMAMAK VE GAZETECİLİK
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI..
 • DERNEKLER KANUNUNA MUHALEFET
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP