TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

‘Teknoloji Ve Eğitim Fuarı’, 11 Kasım’da Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

TEKNOLOJİ VE EĞİTİM FUARI

‘Teknoloji Ve Eğitim Fuarı’, 11 Kasım’da Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor

Eğitim Teknolojileri Derneği’nin (Egitekder) düzenlediği  ‘’Teknoloji ve Eğitim Fuarı, Vestel’in stratejik ortaklığı ve Microsoft’un platin sponsorluğuyla 11-13 Kasım 2016 tarihleri arasında üniversiteler, devlet okulları ve özel okullarla, bilgi teknolojileri, eğitim teknolojileri  başta olmak üzere eğitimin her alanında faaliyet gösteren firmaları İstanbul Kongre Merkezi’nde biraraya getirecek.

Eğitim Teknolojileri Derneği’nin (EGiTEKDER) organizasyonuyla düzenlenen fuar, derneğin 350 binden fazla öğrenci ve 20 binden fazla öğretmenden oluşan network’ünü, fuara katılması hedeflenen 100’den fazla firmayla buluşturacak.

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek ve sloganı “Eğitim ile Bağlan / Connect via Education” olan ‘Teknoloji ve Eğitim Fuarı’,  Vestel, Microsoft ve Samsung ana sponsorluğunda 11-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

3 gün sürecek fuarda ziyaretçiler, eğitim teknolojileri alanında hizmet veren kurum ve kişilerin gerçekleştireceği uygulamalı oturumları da takip etme imkanı bulacak. Fuar boyunca, 100 oturum, panel,  workshop ve 150 poster çalışması gerçekleştirilecek. Eğitim Teknolojilerinde yeni gelişmeler akademik ve pratik olarak 3 gün boyunca masaya yatırılacak ve gelişmeler sektörün her kesimi tarafından yakından takip edilebilecek.

TEFistanbul etkinliğinin konuşmacıları arasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Zorlu Holding yön. Kur. Üyesi Emre Zorlu, Microsoft CTO’su Onur Koç, Yeni kitabıyla Özgür Bolat, Apple Distinguished Educator - Joe Moretti, SAP Education & Research Global Vice President - Malcolm Woodfield, Yenilikçi Eğitim Merkezi Kurucusu Kayhan Karlı, Nöro Sağlık Beyin Eğitim Araştırma Uygulama Merkezi Kurucusu Dr. Kerem Dündar, Khan Academy Türkiye Müdürü Alp Köksal,  Işık Üniversitesi Rektörü Şirin Tekinay,  Logitech Ülke Müdürü

Mustafa Uyar ve daha onlarca çok kıymetli isim bulunmakta.

Fuarla ; binlerce öğrenci ve öğretmeni eğitim amaçlı ürünlerle buluşturmak,  okul yöneticileri ve sahipleriyle firmaları biraraya getirmek,  firmalar için karar alıcılarıyla ve kullanıclarla ürün hizmetlerini değerlendirme fırsatı;  katılımcılara eğitim teknolojileri sektörüne 360 derecelik bir bakış açısı sağlayarak ,  teknoloji alanında yenilikler ve eğilimleri keşfetme olanağı sunmayı amaçlıyor.

Fuarın şu ana kadar katılımcıları arasında; MEB, Canon, HP-HTE Telcoset, Natura, My board, Bekdata, TeknoPC, T-system, Terra, Smarttek,Uitsec, Bimser, SAP, Cloudpedia, Medyasoft, Tek nokta, DT bilişim, Özer yayınları, Artınet, Okulistik, Sebit, PL4C, 3Dörtgen, Autodesk, Informaskop, Morpa, Classter, Robotistan, Lego, Stema, Sınırsız Eğitim, Maker Teknoloji, Gilbo, Palma, Lego, Logo,  Globed ve Macenta bulunuyor.

Katılımcı Firma Profili:

Bilgi Teknolojileri: Akıllı Tahta, projeksiyon, tabletler / bilgisayarlar, okul kablolu ve kablosuz sistemleri, bulut depolama, öğrenci izleme ve takip sistemleri, güvenlik, yazıcı vb. ürünleri bulunan firmalar.

Eğitim Teknolojileri: Steam, Maker, LMS Sistemleri, oyunlaştırılmış öğretim yazılımları, uzaktan öğretim sistemleri, dijital materyaller, robotik ve kodlama, kişiselleştirilmiş öğrenme araçları, tabletli eğitim yazılımları firmaları.

Diğer:  Eğitim yayınları, kıyafet, eğitim mobilyaları, yurtdışı eğitim firmaları, ERP, CRM, HR, Catering, Güvenlik  firmaları.

Eğitekder Hakkında

Eğitekder, eğitim teknolojileri alanında görev alan profesyonelleri bir araya getirerek mesleki dayanışmayı sağlamak ve toplumsal gelişmeye katkı sağlayacak faaliyetleri yürütmek amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Eğitekder’in misyonu eğitim teknolojileri alanında yapılan çalışmaları duyurmak ve sektörün gelişmesine katkı sağlamaktır. Bu misyonla hareket eden dernek, Türkiye’de standartları belirleyerek insanları bilinçlendirmek amacıyla çeşitli eğitim, seminer, söyleşi, panel, workshop ve sosyal aktivite programları düzenliyor.

Fuar web sayfası:  http://tef.istanbul

Uygulamalar: http://app.tef.istanbul

Program : http://bit.ly/tefprogram

 

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Kasım.2016okkesb61@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ –– okkesb@turkfreezone.com,

Diğer Haberler

 • DARBE KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ..
 • TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI…
 • KUL VE MAHLÛKAT HAKKI..
 • ADAM OLMAK–OLAMAMAK VE GAZETECİLİK
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI..
 • DERNEKLER KANUNUNA MUHALEFET
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP