OTEL EKİPMANLARI FUARI AÇILDI

18-21 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek 23. Anfaş Hotel Equipment Türkiye ve Ortadoğu’dan sonra Balkan otelcilerinin de dikkatini çekiyor.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

OTEL EKİPMANLARI FUARI AÇILDI

18-21 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek 23. Anfaş Hotel Equipment (Uluslararası Konaklama Ağırlama İkram Sektörü Ekipmaanları ve Dekorasyonu İhtisas Fuarı) Türkiye ve Ortadoğu’dan sonra Balkan otelcilerinin de dikkatini çekiyor.

Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, “Anfaş Hotel Equipment bugün Türkiye’nin en kapsamlı tedarik fuarıdır. Ürün zenginliğiyle; Otel, Restoran, cafe bar, üniversite yurtları, orduevleri vb. konaklama ve ağırlama birimlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği Hotel Equipment 2012  Fuarı; Balkan Otelciler Birliği BAHA (Balkan Alliance Of Hotel Associations) ile fuar katılımcılarını yepyeni pazarlarla tanıştıracak bir çalışmaya imza atacak” dedi. Çalık, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Romanya ve Hırvatistan otel birlikleri ortak çatısı olan BAHA’nın fuara kadar Anfaş Hotel Equipment tanıtım çalışmalarına devam edeceğini ve otelcilerden alım heyetleri oluşturacağını tüm sektör firmalarına müjdeledi. Çalık, “Bu yoğun çalışmalar neticesinde Anfaş Hotel Equipment 2012 Fuarına Balkan ülkelerinden rekor ziyaretçi bekliyoruz” dedi.

8 Balkan Ülkesinde 5000 Otel
BAHA ( Balkan Alliance Of Hotel Associations ) Yönetim Kurulu Üyesi ve HOTAM  (Makedonya Otelciler Birliği) Yönetim Kurulu Başkanı Doncho Tanevski ise “Anfaş Hotel Equipment Fuarıyla paralel çalışmalar yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek.  BAHA çatısı altında 8 Balkan ülkesinden 5000 ‘in üzerinde otel var ve bu otellerin çoğu yenilenme sürecine girmiş durumda otellerimizi Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nda kurduğumuz bağlantılarla yapılandırmanın çok yararlı olacağı inancındayız. Balkan ülkeleri olarak turizm pazarımızı yepyeni modern oteller inşa ederek ve mevcut otellerimizi restore ederek arttırmayı hedefliyoruz. Balkan otel yatırımcıları olarak Anfaş Hotel Equipment fuarını ziyaret edeceğimiz için heyecanlıyız” dedi.

Moskova’dan 12 Yeni Otel Yatırımı Fuarda Olacak
Anfaş Hotel Equipment Fuar direktörü Arzu Yüngül Anfaş Hotel Equipment 2012 fuarı için yapılan uluslararası çalışmaların oldukça başarılı bir şekilde ilerlediğini dile getirerek; “TC Moskova Büyükelçiliği,  Ticaret Müşaviri ve TC Turizm Bakanlığı Tanıtma Müşaviri’nin de katkılarıyla davet çalışması yapılıyor” dedi.  Yapılan görüşmeler neticesinde Moskova’da inşa edilen 12 otelin de içinde olduğu Rusya otellerinin Anfaş Hotel Equipment 2012’de ağırlanacağını söyledi.

Ocak 2011 tarihinde düzenlenen Anfaş Hotel Equipment Fuarı 41 ülkeden 550 sektör profesyonelini, toplamda ise 28.212 kişiyi ağırlamıştı.

http://www.medyagunebakis.com/ -http://www.tdfajans.com/

TDFAJANSToplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olunmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur. 

Diğer Haberler

 • BİR ÖLÜM & BİR ÖYKÜ & HALNAME
 • 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DENİLİNCE.!
 • 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ VE HAFTASI
 • *AYNI FAY ÜZERİNDE BU BÜYÜKLÜKTE DEPREM OLMADI*
 • THE WORLD RALLİES İN THE FACE OF DİSASTER
 • ABD SAVAŞ GEMİSİ USS NİTZE İSTANBUL BOĞAZI'NDA
 • İSTANBUL’UN BÜTÇESİ EMİN ELLERDE
 • YENİLENEN YEREBATAN SARNICI TÖRENLE AÇILDI
 • KIBRISTA NELER OLUYOR.?
 • Kahvaltıya Atılan İmza:*BALIKESİR*
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP