AKS GRUP İSTANBUL'A FOCUSLANDI

AKS GRUP FOCUS İstanbul'da İnşaatı Yeni Başlayan Projenin %30'unun Satıldığı Ve Proje Bitmeden Mayıs 2016'ya Kadar Tümünün Satılmış Olacağı Tahmin Edilmektedir.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

AKS GRUP İSTANBUL'A FOCUSLANDI

AKS GRUP FOCUS İstanbul'da İnşaatı Yeni Başlayan Projenin %30'unun Satıldığı Ve Proje Bitmeden Mayıs 2016'ya Kadar Tümünün Satılmış Olacağı Tahmin Edilmektedir.

Trabzon'un En Büyük İnşaat Firmalarından AKS Grup, Yeni Yatırımlarıyla İstanbul'da Büyüyor

Trabzon'un en büyüklerinden AKS Grup, Trabzon'daki gayrimenkul projelerine İstanbul'u da ekledi.

8 yılda toplam 19 önemli inşaat projesine imza atan AKS, İstanbul Beylikdüzü'nde temellerini attığı AKS FOCUS ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

AKS FOCUS, Türkiye'nin İlk Hava İle Isıtma Ve Soğutma Sağlayan Konut Projesi Olacak.

 

Trabzonlu Genç İş Aadamı, TSGİAD - Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği Kurucu Başkanı ve Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Emre AKSOY tarafından kurulan AKS Grup'un iştirakleri arasında inşaatın yanı sıra lojistik, gıda ve turizm de bulunuyor. Kısa bir süre içinde Bodrum, Trabzon ve İstanbul'da 19 önemli projeye imza atan AKS Grup, en büyük ve en önemli projesini İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçiriyor.

Türkiye'de Bir İLK: FAN COIL

Türkiye'de ilk kez doğalgaz ya da benzeri bir enerji kullanılmadan sadece hava ile ısıtma ve soğutma imkanı sağlayan AKS FOCUS, FAN COIL sistemine sahip. Bu sayede ısınma için kullanılan doğal gaz ve soğumada kullanılan elektrik masraflarını sıfırlanarak, tasarruf ediliyor.

Doğa dostu FAN COIL  sistemi, çevreye herhangi bir zehirli gaz ya da atık gaz salınımı vermiyor.

Isı pompaları hava koşullarından etkilenmiyor; karlı, yağmurlu, güneşli her türlü hava koşulunda kullanılabiliyor. Yıllık rutin bakım ihtiyacı olmayan sistemde, düzenli kontroller ve baca temizliği gibi işlemlere de ihtiyaç duyulmuyor. Isı pompalarında potansiyel elektrik çarpması, yakıt kaçağı problemi veya patlama tehlikesi de bulunmuyor. Herhangi bir yakıt ile çalışmadığından yakıt tankı veya gaz bağlantısına ve atık gazı olmadığından baca yapılmasına da ihtiyaç duyulmuyor. Zehirlenme, koku ve kirlilik gibi problemleri de yok.

Faturalarınızdan Ayda %20 Tasarruf Ediyorsunuz

Hava kaynaklı ısı pompalama sistemi FAN COIL, havadaki doğal enerjiyi çekerek mekana aktarıyor. Yerden ısıtma ile ısıtma, radyatör ile ısıtma, FAN COIL cihazları ile ısıtmanın yanı sıra klima gibi soğutma işlevi de yapan sistem, kullanım suyu ısıtması ve havuz suyu ısıtmalarında da kullanılıyor. DC Inverter teknolojisi sayesinde hem daha sessiz, hem daha ekonomik enerji tüketimine sahip olan sistem, % 67-75 arasında "bedava ısınma" ile bir ısı pompası, fosil yakıtları ile çalışan klasik bir ısıtma sistemine göre daha verimli çalışıyor ve daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Projeye Yaklaşık 130 Milyon TL Yatırım Yapıldı

AKS FOCUS projesi için yaklaşık 130 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten Emra AKSOY, "Bir sonraki projemiz yine İstanbul'da hayat bulacak. Bu sefer İstanbul'un en hareketli bölgelerinde inşaat yapmayı düşünüyoruz. 5 yıl içerisinde de bütün İstanbul'a hakim olmayı planlıyoruz" dedi.

%25 Prim Garantisi

Her yeni proje ile gün geçtikçe değeri artan Beylikdüzü'nde 14.500 m2 alan üzerinde kurulu AKS FOCUS'da inşaatı yeni başlayan projenin %30 unun satıldığı ve proje bitmeden Mayıs 2016 ya kadar tümünün satılmış olacağı tahmin edilmektedir.

AKS FOCUS, eşsiz tasarlanan peyzaj alanları ve % 25 prim garantisi ile yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunuyor. Projede fiyatlar ise 250 bin TL'den başlıyor 825 bin TL'ye kadar m2, cephe ve kata göre değişiyor. Daha

Projenin Bünyesinde;

4.000 m2 bina oturum alanı, 10.500 m2 yeşil alan ve peyzaj alanı, 5 blok ve 272daire, Metrobüse sadece 1 km. uzaklıkta, Bölgedeki AVM'lere 5 dakikalık mesafede, (1+1 )-(2+1)-(3+1) seçenekleriyle, 1+1 : 70 m2 – 90 m2 arası, 2+1: 95 m2 – 115 m2 arası, 3+1 : 150 m2, Yarı olimpik yüzme havuzu, Tenis kortu, Fitness center, Yürüyüş parkurları, Çocuk oyun alanları, Basketbol sahası, Kafeteryalar, Ticari alanlar, Kapalı otopark, Mescid... Bulunmaktadır.


Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Şubat.2016 – okkesb61@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb E.mail: okkesb@telmar.net,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,-okkesb@gmail.com,

Ökkeş Bölükbaşı, İstanbul – Şubat.2016 okkesb61@gmail.com,

Diğer Haberler

 • DENİZ DOLMUŞLAR DENİZE İNDİRİLDİ
 • İSTANBUL KADIKÖY’DE KENT SUÇU İŞLENİYOR.!
 • İSTANBUL’DA OHAL İLAN EDİLDİ
 • ALİ SİRMEN UĞURLANDI
 • TİP, ESENYURT ADAY TANITIM TOPLANTISI
 • ÖDEMİŞLİLER GELENEKSEL KAHVALTIDA BULUŞTU
 • *BELEDİYE HİZMETİ PARTİCİLİK DEĞİL, HALK HİZMETİDİR.!*
 • MUSTAFA AKGÜN ve KAÇAR SOKAK SAKİNLERİ RÖPORTAJI
 • AYSEL ÖYMEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
 • KRİZİN FATURASINI ÖDEMEMEK İÇİN NE YAPMALI.?
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP