ANSİAD 2023 PERSPEKTİFİ

Ansiad, Gelecek 3 Yılın Yol Haritasını Üyeleri İle Belirledi. 2023 Perspektifinde Antalya İçin Arama Konferansı Düzenledi

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

ANSİAD 2023 PERSPEKTİFİ

Ansiad, Gelecek 3 Yılın Yol Haritasını Üyeleri İle Belirledi. 2023 Perspektifinde Antalya İçin Arama Konferansı Düzenledi

 

ANSİAD - Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği 2013 yılının ilk olağan toplantısında “2023 perspektifinde Antalya” için üyeleri ile bir arama konferansı düzenlendi. ANSİAD Başkanı Ali EROĞLU, arama konferansında ayrıca üyelerin görüş ve önerilerinden en iyi şekilde yararlanarak, önümüzdeki üç yıllık dönemin yol haritasını da belirlemeyi amaçladıklarını söyledi.

Hillside Su Otel’de gerçekleştirilen ve 60'a yakın üyenin katıldığı toplantıyı bir konuşma ile açan Başkan Ali EROĞLU, bu yeni dönemde üyelerin görüş ve önerilerinden en iyi şekilde yararlanmak istediklerini dile getirdi.

EROĞLU, arama konferansını da öncelikle önümüzdeki üç yılın yol haritasını belirlemek amacıyla düzenlediklerini belirterek, “İlki 2011 yılında gerçekleştirilen bu çalışma toplantısından önemli önerilerin çıkacağına inanıyorum. Önümüzdeki üç yıllık dönemde yol haritamızı birlikte belirlemek, etkinliklerimize aktif katılımınızı sağlamak, sizlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Bu dönemde uzlaşıyı ön plana çıkaracak ve sektör çalışmalarına da önem vereceğiz” diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Şükrü ERDEM'in Moderatörlüğündeki Arama Konferansı Yaklaşık İki Saat Sürdü.

Doç Dr. ERDEM, arama konferansının tarifi ile başladığı konuşmasında; “Arama Konferansı ortak görüş yaratmayı, ortak sorunlara çözüm bulmayı, daha iyiye ulaşmak için neler yapılması gerektiğini belirlemeyi ve ortak hedefler seçmeyi sağlayan bir çalışma düzenidir” dedi.

2011 Yılında düzenlenen arama konferansında elde ettikleri sonuçları da değerlendiren ERDEM, üyelerden gelen öneriler ve beklentileri ana başlıkları ile anlattı. Sorular ve cevaplar

Doç Dr. ERDEM; Arama konferansının ikinci bölümünde ANSİAD üyelerine şu soruları yöneltti:

1- 2023 Perspektifinde Antalya'yı ve ANSİAD üyelerini etkileyecek yeni trendler nelerdir.?

2- ANSİAD Antalya ve üyeleri için neler  yapmalıdır.?'

Bu iki soruya üyelerden gelen cevaplar doğrultusunda grup çalışması ile ortak akıl ve proje arama çalışmasının başlatıldığı Arama Konferansı grup sunumları ile devam etti. ERDEM,  çalışma sonuçlarının bir rapora dönüştürüleceğini söyledi.

Toplantının kapanışında konuşan ANSİAD Başkanı Ali EROĞLU, bu tür çalışma toplantılarının tekrarını yapacaklarını dile getirerek, arama konferansının başarıya ulaşması için üyelere verdikleri destek için teşekkür etti. Çalışma toplantısı sonuçlarının da daha sonra üyeler ve kamuoyu ile paylaşılacağını dile getirdi.

ANSİAD GENEL SEKRETERLİĞİ

Daha geniş Bilgi için; Erdoğan Kâhya - 0533 488 37 77

ANSİAD Basın Danışmanı - BASIN BÜLTENİ - 2013 / 2

 

 

Fatih Bacak,  Antalya Şubat.2013

http://www.medyagunebakis.com/  okkesb61@gmail.com,

TDFAJANSToplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur.

Fatih Bacak,  Antalya Şubat.2013

 

Diğer Haberler

 • GARSONLARIN BAHŞİŞ KANUNU DÜZENLEMESİ
 • MEMLEKETİMDEN EKONOMİK MANZARALAR
 • DAR KORİDOR: LİBERALİZMİN LİBERAL ISLAHI
 • S-400’LERİN ALTINDA YATAN KORKUNÇ GERÇEK.!
 • TÜRKİYE'NİN SUDAN’DA KİRALADIĞI ARAZİLER TEHLİKEDE
 • EKONOMİDE KENDİNİ BEĞENMİŞLİK
 • ŞEKERDE BÜYÜK OYUN VE TEHLİKE
 • ASGARİ ÜCRETİN ADI İNSANCA ÜCRET OLSUN
 • YENİ VERGİLERİNİZ HAYIRLI OLSUN.!
 • STAGFLASYON.? RESESYON.? POLİTİKA FAİZİ.?
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP