DÖŞEMEALTI YARDIMCISINDAN VAROL’A AÇIK TEHDİT

Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Antalya Şube Başkanı İrfan Varol’u Geçtiğimiz Ay Yapmış Olduğu Basın Açıklamasından Dolayı Telefonla Arayarak Neden Tehdit Etti.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISINDAN

VAROL’A AÇIK TEHDİT

Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Antalya Şube Başkanı İrfan Varol’u Geçtiğimiz Ay Yapmış Olduğu Basın Açıklamasından Dolayı Telefonla Arayarak Neden Tehdit Etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Antalya Şube Başkanı İrfan Varol;

“Biz Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Antalya Şubesi olarak geçtiğimiz ay bir basın açıklaması yaptık. O açıklamada da başta Antalya merkez ilçe belediyeler olmak üzere, kendilerine yakın buldukları bazı yapı denetim firmalarını ve mimari büroları kamu gücünü kullanarak belediyenin yapı denetim firması, mimarlık ve mühendislik ofisi diyerek öne çıkarttıklarını belirtmiştik. Bunlara ek olarak ilçe belediyelerdeki iş dağılımı ile ilgili ortaya tek, tek kalem, kalem belgeler ortaya koymuş ve buradaki çarpık düzenin giderilmesini istemiştik.

Bu Açıklamadan Sonra Bizlere Çok Güzel Geri Dönüşler Oldu.

Hatta bu konu kapsamında geçen ay Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Bey ile bir araya gelip fikir alış verişinde bulunduk.

Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından Ümit Bey’le tokalaşıp, birbirimize teşekkür ederek ayrıldık.

Biz tam konunun çözüme kavuşması için güzel adımlar atılıyor derken dün Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın Bey tarafından tehdit edildik.” Dedi.

Tehdit edilme olayı ilgili bilgiler veren Başkan Varol şunları söyledi; “Dün öğle saatlerinde büromda otururken, sekreterim Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın Bey’in aradığını söyledi, bende bağlamasını söyledim.

Telefona ‘alo’ dememle birlikte Naci Bey ‘Siz kendinizi ne zannediyorsunuz,  yaptığınız basın açıklaması bizi töhmet altında bırakıyor, savcı bey bizi çağırıp hesap soruyor. Bütün mal varlığımız araştırılıyor. Burada yapı denetim ile ilgili imzaları ben atıyorum. Bu yaptıklarınızın yanınıza kalacağını mı zannediyorsun.? Elbet bunların da hesabı sorulur.” Dedi

.

Ben de kendisini dinledikten sonra; “Biz açıklamalarımızı yaparken kamuoyuna yaparız ve bir şeyler söylerken birilerinden icazet almayız. Bahse konulu açıklamamızın içinde hiç kimsenin ismi geçmiyor. Bu kentte on dokuz tane belediye var, siz neden üstünüze alındınız da beni tehdit ediyorsunuz. Eğer bizim açıklamamızın içinde sizi sıkıntıya sokacak bir durum varsa gider savcılığa suç duyurusunda bulunursunuz. Bizde gider gereği neyse yaparız. Bu memleketin savcısı, hâkimi, polisi var. Böyle kuru tehditlerle bu işler olmaz. Zaten bizde böyle tehditlere aldırmayız. Bu kurumun başına üyeleri tarafından seçilmiş biri olarak ben üyelerimin hakkını her platformda korumaya devam ederim. Siz attığınız imzaların doğru olduğuna inanıyorsanız zaten ortada sıkıntı olmaz” Dedim.

Bununla birlikte şahsıma karşı yaptığı hakaretlerle ilgili olarak basın danışmanım aralığı ile CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Zekeriya Altun Bey’e Naci Alın Bey’in söylediği tüm sözlerin hesabını adalet önünde sormayla ilgili tüm haklarımı saklı tuttuğumuzu bildirdim.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Fatih Bacak, Antalya –  Aralık.2015 fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ – mail: okkesb61@gmail.com,

https://twitter.com/okkesb – web: http://www.trabmarder.org,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi,- okkesb@telmar.net

Fatih Bacak, Antalya –  Aralık.2015 fb.antalya007@gmail.com,

 

Diğer Haberler

 • BASKIN BASANINDIR.!
 • İTALYA'YA GÖTÜRÜLEN GAZETECİLER
 • İMAMOĞLU GÖREVDEN AFFINI İSTESİN*MİŞ.!
 • TOPRAKLARIMIZ SATILMAMALI
 • SELOCAN & SELAHATTİN DEMİRTAŞ ve SİYASET
 • DEPREMDE YIKIMIN SUÇLUSU KİM.?
 • YENİ TÜRKİYE FİYASKOSU, K9 KADAR FAYDA YOK
 • BU ÜLKEDE HEM SOLCU, HEM ERMENİ OLMAK.!
 • *VATANDAŞLIK VERİLİRKEN, VATAN DA VERİLİYOR.!*
 • LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYET
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP