ALİAĞASPOR’UN HEDEFİ ŞAMPİYONLUK

Aliağasporun U15’de Hedefi Türkiye Şampiyonluğunu Kazanmak…

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

ALİAĞASPOR’UN HEDEFİ ŞAMPİYONLUK

Aliağasporun U15’de Hedefi

Türkiye Şampiyonluğunu Kazanmak…

  

- Türkiye Şampiyonasında İzmir’i Temsil Edecek Olan Aliağaspor U15 Takımı Eskişehir’de 1.Kademe Maçlarına Çıkıyor. Aliağaspor U15 Türkiye Şampiyonası İçin Eskişehir’e Gidiyor.

- İzmir Şampiyonu Olarak İzmir’i Türkiye Şampiyonasında Temsil Etme Hakkı Kazanan Aliağaspor U15 Takımı; Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Müsabakaları İçin Maçların Oynanacağı Eskişehir’e Gidiyor

ALİAĞA SPOR KULÜBÜ

İzmir Şampiyonu olarak İzmir’i Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Aliağaspor U15 Futbol takımı; Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları için maçların oynanacağı Eskişehir’e gidiyor.

Türkiye Futbol Federasyonu koordinatörlüğünde TASKK ve TÜFAD işbirliğiyle düzenlenen Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası’nın kuraları önceki gün çekildi. İzmir İl Turnuvası finallerinde İzmir’i temsil etme hakkı kazanan Aliağaspor U15 futbol takımı, Eskişehir’de Merkez EfendiSpor (İstanbul), THYSpor (İstanbul), İzmir DemirSpor (İzmir), Tavşanlı Linyit (Kütahya), Kütahya Köy Hizmetleri Spor (Kütahya) ve ErenlerSpor (Sakarya) takımları ile aynı grupta bulunuyor.

MAÇLAR 21-24 MART TARİHLERİ ARASINDA

Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçları 21-24 Mart tarihleri arasında oynanacak. Müsabakalar İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Çanakkale, Kütahya, Manisa, Denizli, Burdur, Aksaray, Adana, Kahramanmaraş, Siirt, Malatya, Kastamonu, Çorum, Giresun, Trabzon ve Batman grup merkezlerinde yapılacak.

İkinci Kademe müsabakaları grup birincisi olan 20 takımın katılımıyla 4-7 Nisan 2013 tarihlerinde 4 grup merkezinde, final müsabakaları ise ikinci kademe grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla 12-13 Nisan 2013 tarihlerinde oynanacak.

 

ALİAĞASPOR U-15’DE MORALLER YERİNDE

AliağaSpor U15 takımı antrenörü Alper Peker, “Eskişehir’de oynanacağımız 1. Kademe maçlarına hazırız. Takımımıza güveniyoruz. Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırıyoruz. Eskişehir’de iyi bir performans göstererek gruplardan çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

 

 

BAŞKAN EREN; BU ÇOCUKLARLA GURUR DUYUYORUZ

Aliağa Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur Eren, Aliağa’nın sporda son yıllarda büyük başarılara imza attığını ifade ederek, “Son yıllarda altyapıya verdiğimiz önemin sonuçlarını genç takımlarımızın başarılarıyla alıyoruz. U15 takımımız da bu yıl büyük bir başarıya imza atıp Şampiyonada İzmir’i temsil etme hakkı kazandı.

Genç oyuncularımıza hem biz hem de Aliağa halkı çok güveniyoruz. Aliağa, Türk futbolu için önemli bir kaynak haline geldi. Bu çocukların çoğu geleceğin büyük futbolcuları olmaya aday. Türkiye şampiyonasında takımımıza başarılar diliyorum” dedi. 

 

18.03.2013, ALİAĞA - İZMİR

 

 

Fatih Bacak,  Antalya – Mart.2013

http://www.medyagunebakis.com/  fb.antalya007@gmail.com,

TDFAJANSToplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur.

Fatih Bacak, Antalya Mart.2013

 

 

Diğer Haberler

 • 98. GAZİ KOŞUSU, 30 HAZİRAN 2024
 • ŞİRİNLİĞE GEREK YOK. ŞAMPİYON TRABZONSPOR.!
 • SERVET YARDIMCI ÇEKİLDİ ORTALIK KARIŞTI.!
 • WORLD CORPORATE GOLF CHALLENGE
 • MELİSA ERCAN ŞAMPİYON
 • TÜRK SPOR KULÜPLERİ FİNANSAL KRİZDE
 • GOL PASI.! PAS MI. TAKTİK Mİ.?
 • GÜREŞ, YARIŞ, EĞLENCE BİTTİ. İŞE DEVAM.!
 • OLİMPİYATLARA TALİBİZ DE.! HAZIR MIYIZ.?
 • YAĞMUR AKGÜN HEDEFİNE ULAŞTI
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP