Künye

 

MEDYA GÜNEBAKIŞ, www.medyagunebakis.com

 

Genel Yayın Yönetmeni
Ökkeş BÖLÜKBAŞI
GSM: 0532 213 52 30
Email: okkesb@hotmail.com,
okkesb61@gmail.com,
info@medyagunebakis.com,
okkesb@medyagunebakis.com,

Görsel Yayın Yönetmeni
Hüseyin KARAER
GSM: 0533 440 39 03
Email: karaerobjektif@hotmail.com,

Hukuk Danışmanı
Av. Hasan Çetin GÖKALP
GSM:+90 532 509 88 11
Balıkesir Barosu; Sicil No: 1007
Edremit, Altınoluk, İskele Mah.
Barbaros Cad.44/2 Balıkesir

Haber Merkezi
Cevizlibağ, TTM2- Topkapı Ticaret Merkezi, K.3 No:163
Zeytinburnu - Istanbul , Tel: +90 532 213 52 30

Hukuk Danışmanı
Av. Fikret BİRCAN
Gsm. 0532 233 49 68 - Gsm: 0506 992 17 89
İstanbul Barosu Sicil No. 19904
TC. Kim. No. 400 015 000 26 20

Sağlık, Gıda, Tarım ve Yurtdışı Haberler Yazarı
Özler AYKAN
ozleraykan@hotmail.com,
info@medyagunebakis.com,

Antalya Temsilcisi
Fatih BACAK
Email: fb.antalya007@gmail.com

ANKARA TEMSİLCİSİ
Kongre ve Spor Yazarı, Spor Antrenörü

AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ
Afyon, Antalya, Burdur, Isparta, Muğla

REKLAM REZERVASYON İLETİŞİM
Tel: 0507. 607 87 61
Email: okkesb61@gmail.com 

www.medyagunebakis.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir. Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Bu Sitedeki Haber, Makale, Yazı, Görüş, Değerlendirme, Yorum, Resim, Röportaj, Karikatür, Şekil, Şema, Tablo, Araştırma, Derleme Gibi Tüm Bilgiler; Bilgi Amaçlı olup, Bilgi Paylaşımı Yoluyla Haber Almayı, Haber Vermeyi, Haberleşme Özgürlüğünü Kullanma Ereğini Taşır.

Aktivasyon Önerisi Yerine Geçmez.

Tüm Bu Haberleşme Malzemelerinin Sorumluluğu Altında İmzası Bulunana Ait Olup, İmzasız Olanlar Anonimdir.

BASIN BÜLTENİ

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle medyagunebakis@gmail.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YASAL UYARI:
© Copyrigth 2021 medyagunebakis.com’un tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında medyagunebakis.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. medyagunebakis.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dâhilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

medyagunebakis.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili medyagunebakis.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikâyetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on medyagunebakis.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on medyagunebakis.com are opened on a new page. medyagunebakis.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.


BACK TO TOP