11.07.2020
 
 
Kategoriler
   Güncel Haber
   İstanbul Haber
   Dünya Haber
   Trabzon-K.Maraş
   Eğitim-Kültür-Sanat
   Siyaset-Politika
   Çevre-Doğa-Turizm
   Sosyal Yaşam
   Söyleşi - Araştırma
   Sağlık-Gıda-Tarım
   Sinema-Tiyatro-Dizi-Film
   Konuk Yazarlar
   Ekonomik Bakış
   Hukuksal Bakış
   Magazin-Aktüel
   Reklam-İlan-Satış
   Bilim-Teknoloji-Zirve
   Sosyal Bakış
   Toplumsal Bakış
   Tarihsel Bakış
   Müzik Magazin
   Medyatik.Bakış
   Cevap Hakkı
   Black Sea
   Spor-Golf-Tenis-Boks
   Arşiv

Yazarlar
Bizden.Size

Ökkeş BÖLÜKBAŞI
MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Tüm yazıları..
DOĞAMIZ

Mikdat KADIOĞLU
BULUTLAR
Tüm yazıları..
Hatıralarım

Nuran NUHOĞLU
HEPİMİZ KERKENEZİZ
Tüm yazıları..
Eko-Bakış

Abdurrahman YILDIRIM
Trabzon Turistik Merkez Olur mu.?
Tüm yazıları..
Uzay.Bakış

Musa ALİOĞLU
TRABZON HAVALİMANI
Tüm yazıları..
Tarihten Bir Yaprak

Mahiye MORGÜL
MATEMATİK KİTABINDA ATATÜRK’E SALDIRILAR
Tüm yazıları..
Hukuksal Bakış

Av. Cemil CAN
KILIÇDAROĞLU’NUN MUHTEREM EFENDİSİ.!
Tüm yazıları..
Eğitim Kültür Sanat

Emel Vildan Düzenli
TRT - Te. Re. Te. - TRT - Te. Re. Te. - TRT
Tüm yazıları..
68 DENİZ 68

Selçuk Şahin POLAT
68'LİLER VE DOSTLARI.! BASIN VE KAMUOYUNA
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Fatih BACAK
TMTF 2018-2019 ALİ ABALI PLAYOF MÜSABAKALARI
Tüm yazıları..
Geçmişten Günümüze

Hüseyin IRMAK
CUMHURİYET’E HEP DESTEK, TAM DESTEK
Tüm yazıları..
MEDENİYET

Abdullah GÖZAYDIN
GEZİCİLER, AĞAÇSEVENLER NEREDELER.?
Tüm yazıları..
Sportif Bakış

Tekin KÜÇÜKALİ
HAKSIZLIĞA KARŞI TEK YÜREK
Tüm yazıları..
İstanbul; İstanbul.!

Aslı Didari
DEĞİŞMEYEN İSTANBUL; DEĞİŞME İSTANBUL.!
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Muhammet Akosman
BİZANS’DA “HAYIR” DİYOR.!.
Tüm yazıları..

Reklamlar
Döviz Alış Satış
Dolar 1.6387 1.6466
Euro 2.1036 2.1137

  Hukuksal Bakış >> Manşet Haberler
  KUZU; KURTLUK YAPARKEN YAKALANDI.!

  NADİRA KADİROVA İNTİHAR MI ETTİ, ÖLDÜRÜLDÜ MÜ.?

  ŞİKÂYETNAME-İ & ABDURRAHMAN DİLİPAK.!

  SUÇLULARI YANLIŞ KULVARDA ARIYORSUNUZ.!

  DİZİ SETLERİNDE BAYANLARA TACİZ OLAYI

  ABD ŞİRKETİ CARGILL'İ KOVACAKMIYIZ.

  VATANA İHANET, ANAYASAL SUÇ, İNSANLIK SUÇU.!

  EYY AHALİ... BU DOĞRU MU.?

  DÖNÜŞTÜK MÜ.? DÖNÜŞTÜK.!

  DOLANDIRICILIĞA HUKUKİ DESTEK

  HUKUKSUZLUĞA ALIŞACAK MIYIZ.!

  SİZ KİMSİNİZ, NESİNİZ, ŞİMDİ NEREDESİNİZ.?

  ANITKABİR İDDİASINI M.GÖKÇEK YANITLADI

  KULLANILMANIN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ.!

  REFERANDUM YASASI HUKUKSUZDUR.!

  ACILI HABER ÖZETLERİ.!
HABERİ PAYLAŞ : Google'da PaylaşACILI HABER ÖZETLERİ.!

Türk Dil Kurumu,  Padişahımız Efendimizin İradesine Uygun Olarak “Darbe” Sözcüğünün Anlamına “Demokratik Yollardan Hükümeti İstifa Ettirme”yi De Eklemiş... (1)

Böylece bir kelimenin anlamı genişletilerek, “demokratik eylemler” de “suç” haline getirilmiş.!

Meclisi toplayıp, AKP iktidarına karşı demokratik muhalefet etmeyi suç sayan yeni bir yasa çıkartmaya gerek kalmadan, tüm muhalifleri “darbeci” olarak yaftalama olanağı elde edilmiş.!

Daha önce de “çapulcu” sözcüğünün anlamını değiştirerek, Başbakana duyulan tepkileri yumuşatmaya çalışan TDK'nun, karşı devrimin hizmetinde, halkı aldatmakla görevli olduğu ortaya çıkmış.!

Hak etmeden, sırf yandaş ve yalaka oldukları için böyle kurumlarının başına getirilenlerin, çoğu zaman da kendiliklerinden işgüzarlıklar yaparak, ortamı  baştaki “führerin” faşist uygulamalarına hazır hale getirdikleri, tarih tekerrür eder gibi bir kez daha görüldü!..

2005 yılında ticari faaliyetlerini sona erdirmek zorunda kalan Başbakan Erdoğan ile ilgili olarak, o günlerde gazetelere yansıyan haberler özetle şöyleydi: Başbakan Erdoğan'ın mal beyanına göre, Ülker Grubu'nun distribütörlüğünü yapan üç şirketteki hisselerinin değeri anormal bir şekilde artış göstermiş.!

Erdoğan, AKP Genel Başkanı olduktan sonra, Ekim 2001'de verdiği mal beyanında, bu şirketlerdeki yüzde 12'lik hisselerinin toplam değerini 120 milyar lira olarak belirtmişti. Ticari bir “deha” olduğu anlaşılan Erdoğan, 3,5 yılda üç şirketteki hisselerini 923 bin dolara satarak 12 kat gelir elde etmişti... (2) Tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak ve gözetmekle görevli olduğuna inanılan Erdoğan'ın, ekonomik durumunun “bozuk” olması nedeniyle, çocuklarını yakın arkadaşlarından aldığı burs yardımları ile ABD'de okuttuğu biliniyordu! Bu duruma yüzde yüz inanan “iki kişiden biri”, asıl aşağıdaki haberi duyunca afallayacak:

AKP iktidarı ile birlikte gıda sektörünün en büyüğü haline gelen Ülker Grubu,  alışılmışın dışında, kendi alanı dışına çıkarak, 2006 yılında Giz Ajans ve Soft Metal adlı iki şirketi üzerinden Arnavutköy, Dursunköy-Karahalil mevkiinde; neredeyse ölü fiyatına, 3.630.300 metrekare arsa toplamış... Hükümet, 7 yıl sonra  3. hava limanı ile  3. köprünün bağlantı yolunun bu bölgeden geçirilmesine karar vererek, dünyanın en büyük ikramiyesini Ülker Grubu'na çıkartmış.!

Ülker, 326 milyon TL bedelle arsalarını TOKİ'ye devretti ve yaklaşık 250 milyon TL kara geçerek, 3. Köprü İhalesinin yapıldığı tarihten sadece bir gün önce iki şirketini de kapattı...

Yapılacak inşaatlardaki ortaklığı nedeniyle ise, elde edilecek toplam kazancının 1 milyar doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor... (3)

Yaklaşan seçimlerde, makarna ve bulgur yerine, şekerli Ülker ürünleri dağıtılırsa şaşırmamak gerekir.!

Devletler ailesi içerisinde hızla itibar kaybeden AKP yönetimindeki Türkiye, sonunda “İmam büyükelçiler” dönemini başlatarak, gizleme gereği duymadan terör örgütleri ile düşüp kalkmaya başlamış.!

Bu dönem imamlara, imamlık dışında yaptırılmayan kalmamış.!

“Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'ye dost ve kardeş bir yapı  oluştu” diyen BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan sonra, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da: “Suriye'deki bütün oluşumlar ve gruplar etnik ve dini ayırım gözetmeksizin Türkiye'nin dostudur” diyerek, PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD ile El Nusra' dost ilan etmiş.!

PYD Eşbaşkanı Salih Müslim'in, Taraf gazetesine yaptığı açıklamalarından anlaşıldığına göre; Kahire Büyükelçimiz Hüseyin Avni Botsalı'nın daveti üzerine, Mayıs ayında   Türk heyeti ile PYD arasında “sınır güvenliği” konusunda bir  görüşme gerçekleşmiş.!

Botsalı hakkında, Müslüman kardeşler'in liderine kuryelik yaptığı iddiasıyla soruşturma da başlatılmış.!

Türkiye'ye davet edilen  PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin Eşbaşkanı Salih Müslim, Türk yetkililer ile yaptığı görüşmelerden sonra şu açıklamayı yapmış: “AKP ile 'özerklik' konusunda anlaştık.!”

Kılıçdaroğlu'nun “Analar ağlamasın edebiyatı” ile kamuoyuna yutturmaya çalıştığı ve daha sonraki gelişmelerin bilgisi dışında yürütüldüğünü savunduğu “açılım süreci” ile güya PKK'ya silah bıraktırılacaktı. Yaşanan gelişmeler sonunda görüldü ki, PKK yönetimi tam aksine daha fazla silahlanacağını ilan etmiş.!

KCK Yürütme Konseyi Eşbaşkanı Cemil Bayık, süreçte silahlı kanadın (HPG) olası bir savaşa karşı hazırlıklı olması ve kendini geliştirmesi gerektiğini” söyleyerek, PKK'nın hiç bir zaman silah bırakmayacağını duyurdu.! Bayık, “Eğer önderliğin koşullarında bir değişiklik olmazsa, karakol, yol ve baraj yapımları durdurulmazsa, çetelerin sayısının artırılmasından vazgeçilmezse, İmralı'da gerçekleşen mutabakat çerçevesinde adımlar atılmazsa; biz, halkımız ve demokrasi güçleri bunları kabul edemeyiz” diyerek tehditlerini sürdürdü.!

Ülke sınırları içerisinde “PKK Asiyiş”i yaşama geçirdikten sonra, “Mali Örgüt”ünü de kurup, vergi toplamaya başlayan terör örgütü, şimdi de kaymakamlıklara, kendi atadığı kaymakamlarını göndererek; “Bizden habersiz yapmayacaksınız” diye talimatlar yağdırmaya başlamış.!  Duymayanlara duyurulur.!

Y-CHP'nin “analar ağlamasın genel müdürü” Bay Kemal, acaba bu duruma ne diyor.? Hani desteklediği bu süreçte, PKK silahlarını bırakıp çekilecekti, şehit cenazeleri gelmeyecekti, şantiyeler basılıp işçiler kaçırılmayacaktı.? Tam aksine çekilen PKK'lıların yerine daha fazla genç dağlara çıktı. Örgüt ise hızla silahlanmaya devam ediyor.!

Seni ABD elçisi seni.! Nasıl da kandırdın bizi.!

Öcalan'ın isteği üzerine; İran, Türkiye, Irak ve Suriye'deki Kürtlerin birliğini sağlamak amacıyla Erbil'de toplanan Kürt Ulusal Kongresi, Suriye sınırındaki PYD bayrağını indirip, “birliği” temsil eden bayrağı dikmiş!..

Elazığ'ın Arıcak ilçesine bağlı Üçocak beldesinde baraj gölü altında kalacağı için yenilenen karakola, Öcalan posteri ve BDP bayrağı asılmasından sonra, İl Başkanı Zübeyde Zümrüt, bundan böyle karakol açılmasına izin verilmeyeceğini açıklamış.! İmralı'ya giden BDP heyeti de Öcalan’ın basın buluşması yapmak istediğini ve “Taraflar süreci zora sokacak açıklamalardan kaçınmalıdır.”  şeklindeki isteklerini açıklamış...

Terör örgütü PKK'ya karşı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin “taraf” haline getirilmesi, hiçbir kesimde tuhaf karşılanmıyor artık.!

PKK yöneticilerinden Sabri Ok, “Çözüm süreci tek ayakla gidiyor ve bu olacak değil. Sabrımızın bir sınırı var” diyerek hükümeti tehdit ettikten sonra,  “Kürtlerin topraklarında kendi kendini yönetme hakkının olduğunu” söylemiş.! Tayyip Erdoğan ise, Gezi eylemlerinde, polislerin “çok sabırlı” davrandığını söyleyerek, “sabır” konusunda Sabri Oka'a yanıt vermiş.!

Bu arada PYD'yi İstanbul'da ağırlayan AKP Hükümeti, Özgür Suriye Ordusu'na bağlı farklı gruplardan 70 elebaşını da (komutan) Gaziantep'te ağırlamış...

“BM Keyfi Tutuklamalar Çalışma Grubu”,  Türkiye'nin Balyoz Davası'nda; keyfi tutuklama, adil yargılama ve savunma hakkına dair üç maddeyi ihlal ettiğini karara bağlamış.!

Yargı öyle bir hale getirildi ki, “Gezi Direnişi” nedeniyle gözaltına alınan gençler, doğumlarından önce lağvedilen örgüte üyelikle suçlanmaya başlanmış.!

***

Böylesine önemli gelişmeler yaşanırken,  ana muhalefet partisi Y-CHP,  nedense halkın dikkatini gündemin en geri sıralarındaki konulara çekmek için çırpınıyor.!

Y-CHP, bu gelişmeler yaşanırken, “Tüm Dünyanın Nükleer Silahlardan Arınması Gerektiğine İnanıyoruz” bildirisini yayımlamış.! Bildiride;  9 ülkenin tahmini olarak 19 bin nükleer silahı bulunduğunu ve bunların 2 bin tanesinin her an ateşlenebilir durumda tutulduğunu söyleyerek, insanlığı uyarmışmış.!

 

Yeni CHP, CHP'yi ABD'nin Türkiye temsilciliği haline getirdikten sonra, şimdi de Amerika'da yaşayan 500 binden fazla Türk'ün, Türkiye ile “bağlarını güçlü kılmak” ve Washington'daki gelişmeleri daha yakından izleyebilmek amacıyla, ABD'de bir temsilcilik açmaya karar vermiş.!

Genel Başkan Yardımcısı Loğoğlu ise, TBMM'nde yaptığı basın açıklamasında; “Suriye'deki gelişmelerin en önemli etkilerinden birinin, Türkiye'de halen içeriğini bilmedikleri çözüm sürecini sekteye uğratabilecek bir gelişme olduğunu, ama Türkiye’nin de bu çözüm sürecinde elini çabuk tutması gerektiğini” söyleyerek, dolaylı olarak Y-CHP'nin sürecin içerisinde olduğunu itiraf etmiş. Böylece, Kılıçdaroğlu'nun “süreç hakkında bilgimiz yok” şeklindeki beyanları yalanlamış oldu! İçeriği bilinmeyen bir süreçte, Türkiye'nin elini çabuk tutmasını istemek CHP'nin işi olamayacağına göre, Y-CHP'nin işin içerisinde olduğu bellidir.!

Bu konularda Y-CHP'nin gerçek yüzünü, PKK'nın “açılım” çerçevesinde çıkartılmasını istediği yasaların derhal çıkartılması için Meclisin toplanmasını isteyen gölge genel başkan Sezgin Tanrıkulu'nun tutumundan öğrenmek daha isabetlidir.! Hiç değilse o yalan söylemiyor.!

Bay Kemal'in artık ciddiye alınacak bir yanı kalmamış.! Genel başkanlığa Tanrıkulu daha çok yakışıyor.!

Değişik dini cemaatlerin temsilcileri ve ilahiyatçılarla iftar yemeğinde buluşan Bay Kemal, CHP'nin karşı çıkacağı gerekçesiyle, kuran kursu öğrencilerine paso verilmemesine: “Kuran kursu öğrencisi öğrenci değil mi.? Tabii ki pasosu olacak. Başvuruyu biz yapalım” diyerek, aklınca bir çözüm getirmiş.! 

AKP'nin puan kaybetme endişesi ile yapmaktan çekindiği bütün işlerin önünü görev gereği hep  Kılıçdaroğlu açıyor.! Paso işinde fena halde duvara toslamış.!

***

Tüm bu rezillikleri halkın gözünden kaçırmak için, iktidar ve muhalefet adeta el birliği ile gündemi değiştiriyor... Hamilelerin sokağa çıkmasını “terbiyesizlik” olarak nitelendiren, sözüm ona “tasavvuf düşünürü” Ömer Tuğrul İnançer adlı zevzeğin tekini, AKP hükümeti bu nedenle Devletin televizyonlarında konuşturuyorlar... (4) 

 

Av. Cemil Can

 

DİPNOTLAR:

(1) Bir ülkede baskı kurarak, zor kullanarak veya demokratik yollardan yararlanarak hükümeti istifa ettirme veya rejimi değiştirecek biçimde yönetimi devirme işi.

(http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.51f4c80cbfeae2.48430295)

(2)  http://haber.gazetevatan.com/0/47925/2/ekonomi

(3) http://www.aydinlikgazete.com/mansetler/23573-bu-ne-sessizlik.html

(4) https://eksisozluk.com/omer-tugrul-inancer--954039

 

 

Cemil CAN,  Ankara – Ağustos.2013

http://www.medyagunebakis.com/ -av.cemilcan@hotmail.com,

TDFAJANS – Toplum Dinamikleri Fikir Ajansı

Sosyal, Kültürel, Ticari, Eğitim ve Sanatsal Alanlarda;

Düşünce Üretimi. Paylaşımı. Toplum Yararına kullanımı.!

Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olunamaz.! Olunsa Olunsa;

Ancak Başkalarının Fikirlerini Tekrarlayan Papağan Olunur.

Cemil CAN, Ankara – Ağustos.2013

 

Sinan OĞAN @sinan_ogan2 sa

Oy Verin AKP'ye Gitsin PKK'ya...

Önümüzdeki Yerel Seçimlerin Sloganı

 

Rakı İçerek Yapılanları,

Ayran İçerek Sattılar, Yıktılar.!.  Bekir Coşkun

 

Who İs İt.?  Wanted.!.
"White Men Have Forked Tounge.!."

“Dili Çatallı, İki Dilli Beyaz Erkek.!.”

Türkçesi; Yalancı, İki Yüzlü Adam.!.

Kızılderili Deyişi....

 

Hiç Bir Şey İçin Aşırı Endişe Etmeyin.

Bakarsınız; Yarın Ya Deve, Ya Deveci

Ya da Üstündeki Hacı Ölebilir.!. İ.İnönü

 

Nene dedim.

“Dedem Sana Hiç Çiçek Aldı mı.?”
Durdu ve Şöyle Dedi:

“Bana Aldığı Fistanların Hepsi Çiçekliydi.!.!”

 

EĞER BİR ÜLKEDE

“Hukuk Üstün Değilse, Adalet Yok Hükmündedir.!”

"Türk Yargısında Kronik İşlev Bozukluğu Var"

Bağımsız Bir Millet Olan Papua Yeni Gine, 

Parlamenter Demokrasi Sistemini Kabul Etmiş

Ülkelerdendir.

"Adil Yargılamayı Etkileme Suçunun Oluşabilmesi

İçin, Öncelikle Adil Yargılamanın Olması Gerekir."

Türkiye, ‘Hukuk Devleti İlkesizlikleriyle Malul’

Ülkeler Kategorisini Oluşturan ‘Hibrit Rejimler’

Arasında 88. Sıradadır.  Av. Ayşe Eren

 

* * * * * * * * * *

TEK YOL DEVRİM.!

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM.!.

Yaşasın Halkların Kardeşliği.!.

KURTULUŞA KADAR SAVAŞ.!.

ÜLKÜMÜZ TAM BAĞIMSIZLIK VE

GERÇEKTEN DEMOKRATİK TÜRKİYE.!.

 

Hazırlanmakta olan AKP Anayasası

Halkımız İçin Kölelik Anayasasıdır,

KÖLELİK ANAYASASINA HAYIR.!.

 

SU HAYATTIR… SU BİR HAKTIR…

SU, KAYNAK DEĞİL, DOĞAL VARLIKTIR.

SU YASASI ÇIKARILMALIDIR.!.

 

TEMA Vakfı Eko Siyaset Bildirgesi:

 “Salt ekonomi odaklı projeler dönemi bitmeli,

Ekolojik Siyaset dönemi başlamalıdır.!.”

 

GELECEĞİN TÜRKİYE’Sİ İÇİN

TEMA VAKFINDAN PARTİLERE.!.!.

“Yaşamın sürdürülebilmesinin” ve

“sürdürülebilir gelişmenin” ön koşulu

“çevrenin, toprağın, suyun, ormanın,

biyoçeşitliliğin” korunarak yönetilmesidir.

 

ÜLKEMİZ, TOPRAKLARIMIZ.!.

GÖZ GÖRE GÖRE ÇÖL OLMASIN.!.

YEŞİL OLMASI İÇİN DESTEK OLUN.!.

 

Bir Memlekette, Namuslular, Namussuzlar

Kadar Cesur Olmadıkça, O Memlekette

Kurtuluş Yoktur. İ.İnönü


Huzuri.1923 - Kurtuluş Savaşının En İyi Anlatımı

 

Kızardık, Bozardık, Yandık Yakıldık

Uzun Boylu Harareti Sor Bize.

Mateme Tutulduk, Yes’e Kapıldık,

Unutulmaz Sefaleti Sor Bize.!.

 

Çün Dest-İ Sakiden Nuş Ettik Kevser

Cennetle Cehennem Oldu Her Yer.

Atladık Sırat’ı, Kopardık Mahşer,

Gittik, Geldik Kıyameti Sor Bize.!.

 

Huzuri.1923 - Kurtuluş Savaşının En İyi Anlatımı


Ülkeyi Dini İrticadan Kurtarmanın Tek Yolu

Millete Kuran’ı Türkçe Olarak Okutmaktır.!.

Şartlar Gelişirse İhtilal’ler Hak Olur.!.

İrtica Başbakan’dan Cesaret Bulursa,

Kim Onun Sokağa Dökülmesini Önleyebilir.?

İrtica’nın Sokağa Dökülmesi İse Ülkenin Kana

Bulanmasıdır. İ.İnönü


Biz Açıkça Milliyetçiyiz...

Ve Milliyetçilik Bizim Yegâne Birlik

Unsurumuzdur. Türk Ekseriyetinde Diğer

Unsurların Hiçbir Etkisi Yoktur. Vazifemiz

Türk Vatanı İçinde Türklüğü Yaşatmaktır.

Türkleri Ve Türklüğe Muhalefet Edecek

Öğeleri Kestirip Atacağız. Ülkeye Hizmet

Edeceklerde Her Şeyin Üstünde Aradığımız

Türk Olmalarıdır. İ.İnönü

 

Kızıldere Şehitleri Ölümsüzdür
Onlar Halkın Yüreğinde Yer Edinmişlerdi
Her Şey Özgür Bir Vatan İçin Dediler
Hiç Bir Tereddüt Etmeden Toprağa Düştüler
Anıları Önünde Saygıyla Eğiliyorum.
Yaşasın Devrim,Yaşasın Sosyalizm.!.

 

"Siz Bana Din İle Refaha Ulaşmış Bir Toplum

Gösterin, Ben de Size Devrim İle Geri Kalmış

Bir Toplum Göstereyim".!. E. Che Guevara

 

“Yurda Ve Halkın Özgürlüğüne

Düşman Olanlar,

Her Zaman Halkın Soylu Davası

Uğrunda Kendilerini Feda

Edenlere

Haydut Gözüyle Bakmışlardır.”

Emiliano Zapata 

  Diğer Haberler
 • KUZU; KURTLUK YAPARKEN YAKALANDI.!
 • NADİRA KADİROVA İNTİHAR MI ETTİ, ÖLDÜRÜLDÜ MÜ.?
 • ŞİKÂYETNAME-İ & ABDURRAHMAN DİLİPAK.!
 • SUÇLULARI YANLIŞ KULVARDA ARIYORSUNUZ.!
 • DİZİ SETLERİNDE BAYANLARA TACİZ OLAYI
 • ABD ŞİRKETİ CARGILL'İ KOVACAKMIYIZ.
 • VATANA İHANET, ANAYASAL SUÇ, İNSANLIK SUÇU.!
 • EYY AHALİ... BU DOĞRU MU.?
 • DÖNÜŞTÜK MÜ.? DÖNÜŞTÜK.!
 • DOLANDIRICILIĞA HUKUKİ DESTEK • Editörden

  TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ

  Trabzonlular Birleşiniz. Trabzonlu İşadamları, İşkadınları, Çalışanlar, Genç Kızlar-Erkekler, Okuyan çocuklar Birlik ve Bütünlüğü Sağlamak Sizin Ellerinizde..!
  Devamı..
  Son Dakika
    - AKP; 17 ADAMIZI, YUNANİST
    - KUZU; KURTLUK YAPARKEN YA
    - NADİRA KADİROVA İNTİHAR M
    - ŞİKÂYETNAME-İ & ABDURRAHM
    - SUÇLULARI YANLIŞ KULVARDA
    - DİZİ SETLERİNDE BAYANLARA
    - ABD ŞİRKETİ CARGILL'İ KOV
    - VATANA İHANET, ANAYASAL S
    - EYY AHALİ... BU DOĞRU MU.
    - DÖNÜŞTÜK MÜ.? DÖNÜŞTÜK.!
    - DOLANDIRICILIĞA HUKUKİ DE
    - HUKUKSUZLUĞA ALIŞACAK MIY
    - SİZ KİMSİNİZ, NESİNİZ, Şİ
    - ANITKABİR İDDİASINI M.GÖK
    - KULLANILMANIN BÖYLESİ GÖR
    - REFERANDUM YASASI HUKUKSU
    - R E İ S... ALDATMA, ALDAT
    - ATI (Ç)ALAN GETİRİR Mİ.?
    - TAM KANUNSUZLUK BUDUR İŞT
    - Y-CHP'YE “LGBT KOTASI.!”


  Günün Sözü

  HÜKÜMETLERİN İCRAATI MENFİ OLUP DA MİLLET İTİRAZ ETMEZ VE İKTİDARI DÜŞÜRMEZSE BÜTÜN KUSUR VE KABAHATLERE KATILMIŞ DEMEKTİR.

  M.K. ATATÜRK


  Anket
  KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
  TEĞET GEÇTİ
  DELDİ GEÇMEDİ

  Reklamlar
     © 2009 Bu Site Ökkeş BÖLÜKBAŞI tarafından hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.
  Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.